Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
#podryw #podrywajzwykopem #randki #relacje

Siema. Po wieloletnim związku i uleczeniu ran, zdarzyło się tak, że jakiś czas temu poznałem dziewczynę. Byliśmy na kawie, masa wspólnych zainteresowań to i numer zdobyłem bez problemu. Jednak czuje się jak jakiś zielony typek. Jak waszym zdaniem w dobie wszechobecnych mediów społecznościowych powinna wyglądać kwestia kontaktu z laską do której się chce zarywać? Nie chce wyjść na jakiegoś creepy i needy gościa ale w planach mam codziennie o coś tam zagajać (aż do kolejnego spotkania - oczywiście przy założeniu, że dalej będzie odzew i zainteresowanie rozmową). Mam takie wyobrażenie, że bez kontaktu tak naprawdę skreślam się sam. Dobrze to widze? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #620e727d0ff018f7aca6bfc7
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: LeVentLeCri
Przekaż darowiznę
  • 6
@AnonimoweMirkoWyznania: Jak masz ochotę to się odzywaj i tyle, ale zwracaj uwagę na to, czy ona tez wykazuje inicjatywę, bo dla mnie równowaga w tym to podstawa zdrowych wiadomości. W ogóle jeśli jest flow, to po początkowych spotkaniach utrzymywanie kontaktu powinno przychodzić naturalnie
Natalia Kropka.: Jak już się spotkaliście, to nie być jak milion innych typów. Którzy po spotkaniu wyobrażają sobie bóg wie co i nękają kobietę nieustannie każdego dnia.
Lepiej odpuść wypisywanie bzdur, zapytaj jak się czuje co pare dni i nie marnuj tematów do rozmowy na pisanie SMS jeżeli nie chcesz zostać tylko kolegą gdy jej się nudzi.

Zaakceptował: LeVentLeCri
@AnonimoweMirkoWyznania: ogarnij czy ona tez Ciebie o różne rzeczy pyta, zagaduje, później czy sama wychodzi z propozycja spotkań itd. Jak nie będziesz miał po jakimś czasie pewności to po pewnym czasie przestań do niej pisać na pare dni i zobacz czy sama sie odezwie