Wpis z mikrobloga

Cześć moi bracia rozwojowcy, przesyłam update 6 tygodni po przeszczepie w Turcji (clincana, 3k graftów, 20lvl, 3k euro)

Jak się czuję?

-łeb z tyłu jeszcze czasami swędzi
-z przodu z dnia na dzień coraz gęściej
-twarz czasami jeszcze trochę opuchnięta (czoło głównie nad oczami)

Ogólnie to luzik i wszystko jest git.

Co robię, aby był jeszcze lepszy efekt i w przyszłości cieszył się normalnymi włosami?

-masuję głowę 2x10min dziennie
-alocutan forte 2x dziennie na koronę głowy od 2 tygodni (zero uboków jak dotąd)
-finaster 1.25mg co drugi dzień od 3 tygodni (zero uboków jak dotąd)
-1.5mm mikroigłowanie co sobotę wieczorem, wtedy nie nakładam minoxa ani na brodę ani na włosy, bo twarz też co sobotę igłuję xD (rolerem, ale dermapen mi przyjdzie na następny tydzień)

Co suplementuję? (stricte na włosy)

-biotyna 5mg dziennie
-witamina b complex 1xdziennie
-herbata z pokrzywy 2xdziennie

W razie pytań lub porad jestem całkowicie otwarty ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Więcej fot w komentarzach.

Obserwuj hasztag ##!$%@? , aby być na bieżąco z moimi updejtami dotyczącymi włosów/suplementacji/testosteronu/dietetyki/treningów i ogólnego rozwoju swojej postaci.

Pozdro, Wasz s0ngo ( ͡° ͜ʖ ͡°).

#minoxidil #lysienie #looksmaxing #przeszczep
Pobierz s0ngo_ - Cześć moi bracia rozwojowcy, przesyłam update 6 tygodni po przeszczepie w Tu...
źródło: comment_1645357571gzjpzrEOd33CDr9VU3PH2o.jpg
  • 306
@s0ngo_: W sumie mam parę uwag.

Widać, że łysienie u ciebie to cofnięcie linii czoła oraz gniazdo na górnym tyle głowy.
Nie myślałeś by zaprzestać zabiegów jak mikroigłowanie itd. by jednak ten naturalny proces przyszedł szybciej na gnieździe i następnie go zagęścić tak jak przód?

Przyznam, że tak jak przedmówcy, linię czoła zrobili bardzo nienaturalną.

I pytanie - jak długo trwał zabieg?
jedynym celem w życiu dla mnie jest progresować we wszystkim w czym mogę :), nie wszyscy robią cokolwiek tylko dla cipeczki, ale dzięki!


@s0ngo_: dokładnie to samo bym napisał, jakby ktoś mi tak napisał

Prawda jest jednak takq, ze estetyka wyglądu e tych czasach wręcz nakazuje mieć zdrową grzywkę. Nie wynika to natomiast z upodobań mężczyzn, mody czy trendów zdrowotnych ¯\_(ツ)_/¯

Nie krytykuję, tylko wzdycham nad bezsennością takiego świata.

I tak
@serniczek_z_rodzynkami: ja przeszczep tak czy inaczej robię na koronę za rok/dwa (bardziej za rok obstawiam), ale zawsze więcej włosów to lepiej dla mnie xD. To co napisałem, że robię tak serio, to nie jest jakieś bardzo trudne czy wymagające, zajmuje mi to max 10 min na dniu i mam to w nawyku już.

Zabieg trwał 7 godzin, oj dłużyło się xD a i w połowie był lunch, ogólnie nie bać się
@Nabuhodozur: dzięki bracie, zgadzam się z Tobą przyjacielu :). Też mnie boli, że świat jest zły, ale świata nie zmienię, natomiast dodać kilka nawyków i polepszyć swój byt tutaj tak, więc to robię :).
@AndzejGolara: będę kupował niedługo ten ketozonal czy cos takiego, 500zł #!$%@? kosztuje jak kiedyś liczyłem, ale jak będę używać 5ml to mi wyszło, że na pół roku starczy, więc przeżyję xD