Wpis z mikrobloga

Cześć moi bracia rozwojowcy, przesyłam update 6 tygodni po przeszczepie w Turcji (clincana, 3k graftów, 20lvl, 3k euro)

Jak się czuję?

-łeb z tyłu jeszcze czasami swędzi
-z przodu z dnia na dzień coraz gęściej
-twarz czasami jeszcze trochę opuchnięta (czoło głównie nad oczami)

Ogólnie to luzik i wszystko jest git.

Co robię, aby był jeszcze lepszy efekt i w przyszłości cieszył się normalnymi włosami?

-masuję głowę 2x10min dziennie
-alocutan forte 2x dziennie na koronę głowy od 2 tygodni (zero uboków jak dotąd)
-finaster 1.25mg co drugi dzień od 3 tygodni (zero uboków jak dotąd)
-1.5mm mikroigłowanie co sobotę wieczorem, wtedy nie nakładam minoxa ani na brodę ani na włosy, bo twarz też co sobotę igłuję xD (rolerem, ale dermapen mi przyjdzie na następny tydzień)

Co suplementuję? (stricte na włosy)

-biotyna 5mg dziennie
-witamina b complex 1xdziennie
-herbata z pokrzywy 2xdziennie

W razie pytań lub porad jestem całkowicie otwarty ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Więcej fot w komentarzach.

Obserwuj hasztag ##!$%@? , aby być na bieżąco z moimi updejtami dotyczącymi włosów/suplementacji/testosteronu/dietetyki/treningów i ogólnego rozwoju swojej postaci.

Pozdro, Wasz s0ngo ( ͡° ͜ʖ ͡°).

#minoxidil #lysienie #looksmaxing #przeszczep
s0ngo_ - Cześć moi bracia rozwojowcy, przesyłam update 6 tygodni po przeszczepie w Tu...

źródło: comment_1645357571gzjpzrEOd33CDr9VU3PH2o.jpg

Pobierz
  • 306
  • Odpowiedz
@s0ngo_: ##!$%@? jak czytam ile supli trzeba brac i co robić żeby mieć to co oskarek to nadal dochodzę do wniosku, że łysienie jest problemem, który nie został jeszcze rozwiązany mimo fina/duta/minoxa i przeszczepów.
  • Odpowiedz
@s0ngo_: Na najlepsze efekty pewnie z pół roku minimum trzeba będzie poczekać. Jak zapuścisz je na 5cm to nie będzie widać tej przebitki. Powodzenia
  • Odpowiedz