Wpis z mikrobloga

@KotekMruczus666: żona usługuje bo to jej jedyna wartość, #!$%@? się w kazde zdanie i wymusza to na januszu. Jedyne czego Janusz nie robi to nie tupie noga i się na to zgadza w stresie, ze zoneczka wydrze #!$%@? a on się tego boi. Potem jest: zostaw to, nie rusz, ja to zrobie, nie umiesz, odejdź, znowu zle zrobiłeś, ja powieszę itp. Itd
Miałoby to sens gdyby taki mężczyzna był w stanie utrzymać rodzinę z jednej pensji ¯_(ツ)_/¯


@abcde: byłoby to możliwe gdyby kobiety nie wybierały władzy która nam ponad połowę pensji #!$%@?

@Charlie_Baker: kobiety nie są odpowiedzialne za system, w którym żyją i do jakiego są od urodzenia wychowywane, a wypracowanie sprawiedliwego podziału obowiązków w systemie, który nie uczy mężczyzn dbać o dom, to kolejna praca, często nieefektywna. oczywiście wszyscy powinniśmy nad
@Lapidarny: No niestety, ale to prawda. Jak patrzyłam na mojego dziadka (teraz jest chory, więc da się to jakoś wytłumaczyć) no to nawet herbaty sobie sam nie zrobi. Babcia przy nim skacze, gdzie babcia ma problemy z chodzeniem, a on tylko siedzi i wymyśla co by mu tu miała jeszcze przynieść i zrobić. A mój niebieski ma taki brzydki nawyk, że go muszę srogo op*erdolić, żeby wyniósł naczynia, bo zawsze po
NIE UCZY MĘŻCZYZN DBAĆ O DOM. weź usuń konto seksistko.


Taka prawda, kobiety i mężczyzn średnio wychowuje i socjalizuje się inaczej, w tym mężczyzn rzadziej uczy się dbać o gospodarstwo domowe.

XDDDD I dlatego baby zawsze będą zarabiać mniej względem mężczyzn, niezależnie od tego jak kapitan państwo będzie próbował to równać. Obrzydliwe myślenie


jednym z głównych czynników, przez który baby zarabiają mniej, jest właśnie to, że wykonują więcej nieodpłatnej pracy w domu
Taka prawda, kobiety i mężczyzn średnio wychowuje i socjalizuje się inaczej, w tym mężczyzn rzadziej uczy się dbać o gospodarstwo domowe.


@CocoJamboolin: pokaż dowód seksistko. Albo nie, skoro ty chcesz 'uśredniać' wychowanie to lepiej w ogóle mi już nie odpisuj. Oszczędź mój czas i swoją godność
ale mem to prawda widzę po swojej rodzinie. Brat to nadal nie wie do czego służy zmywarka. A śniadanie to sobie chyba zrobił raz w życiu. Chop lvl 20


@szynszyla2018: zależy kim się w życiu otaczasz - a głównie kwestia wychowania :)