Wpis z mikrobloga

  • 51
Tak kochani wygladą Hannah Hoekstra, duńska aktorka, która użyczyła rysów twarzy postaci Aloy w grze Horizon Zero Dawn. Wystarczy któtkie spojrzenie na jej lico aby dostrzeć że jest ona piękną, stuprocentową kobietą z właściwymi dla nich cechami dymorficznymi takimi jak symetryczna, gladka twarz, małe uszy i nosek, wąska, chuda szyja, łagodna linia żuchwy, wydatne usta. Z lupą w ręku przyglądam się jej policzkom i nie widzę tej słynnej brody.

Jakim więc cudem w procesie postprodukcji bazując na modelach 3D, twórcy gry uzyskali twarz Aloy o tak dużej maskulinizacji i ilości androgenów? Komu tak bardzo zależało aby ją oszpecić? Przeciez te owłosienie na policzkach nie znalazło się tam samo z siebie, ktoś musiał komuś wydać polecenie aby je tam umieścic. Nie kupuje obecnego wygląda głównej bohaterki bo jako heteroseksualny samiec widzę w niej mężczyznę. ( )

Zanim nazwiecie mnie nieruchajacym spermierzem chce wam tylko powiedzieć że otaczanie się pięknymi przedmiotami leży w naturze człowieka. Ma to zastosowanie nawet w tak prozaicznych czynnościach naszego życia jak chociażby zakupy kiedy idąc do warzywniaka wybieracie tylko te najpiękniejsze, najbardziej dorodne i dojrzałe jabłuszka, gruszeczki czy bananki. Dlaczego więc miałbym nie protestować kiedy ktos na siłę zmusza mnie aby grać postacią która jest po prostu brzydka?¯_(ツ)


Ależ oczywiście że kobiety posiadają meszek na twarzy, nikt tego nie neguje. Oprócz tego mają tez rozstepy, cellulit, upławy, dziurawe zęby i tak samo jak nam śmierdzi im rano z pyska. Jest jednak spora różnica wiedzieć o takich rzeczach a promować skrajności w grze która sprzeda się w milionach sztuk. Ja dalej podtrzymuje swoje stanowisko i uważam że twarz Aloy jest częścią ideologicznej walki mającej na celu oswajanie nas z przeróżnymi anomaliami jak na przykład transseksualizm. Dziś Aloy ma tylko meszek, a kto wie, może w następnej części będzie już miała penisa? I to jest prawdziwe clue tej afery, a nie czepianie się o ten nieszczęsny meszek. () serio tego nie widzicie?

#ps5 #xbox #pcmasterrace #gry #konsole #bekazlewactwa #ladnapani #takaprawda
daeun - Tak kochani wygladą Hannah Hoekstra, duńska aktorka, która użyczyła rysów twa...

źródło: comment_1645203275vbPjwFz2TiEeDEsN5szjQg.jpg

Pobierz
  • 27
  • Odpowiedz
@daeun: Mnie znów zastanawia, dlaczego "golą" pachy i nogi Aloy w sytuacji, gdzie byłaby to pewnie ostatnia rzecz o której myślałaby zabiegana wojowniczka w świecie post-apo. Mimo wszystko trochę to psuje immersję. Ale to w sumie w wielu grach mamy ten problem. Trafia się do biednej wiochy post-apo, a tam każdy czysty jakby spod prysznica wyszedł, a ubrania z pralki wyjął.
  • Odpowiedz
Jak słucham od młodszych koleżanek (lvl 20+) jak nierealne wymagania mają w tej chwili kolesie i jak czasem są zdziwieni, jak się kobieta rozbierze, i że nie wygląda jak na instagramie, na retuszowanych fotkach - to mam mega bekę xDDD


@little_muffin: Fakt, jak jedna z drugą wrzucają takie retuszowane zdjęcia na swoje socjale to mężczyźni mogą się ogromnie zdziwić przy bliższym spotkaniu. Ale twoje traktowanie ich wymagania, by były choć
  • Odpowiedz
@PonuryKos123: tylko, ze czesc z tych dziewczyn zdjec nie retuszuje. Inaczej tez wyglada cialo z odleglosci 2 metrow na zdjeciu, a inaczej w widoku 1 cm od kogos, stad mnie bawi ta akcja z tym meszkiem, bo to ewidentnie meszek, a nie broda - meszek jest chociazby miekki w dotyku i to jest pokazane na obrazku.
Co do poprawiania zdjec to jest to samonakrecajaca sie spirala - ludzie dostali narzedzia
  • Odpowiedz