Wpis z mikrobloga

  • 52
Tak kochani wygladą Hannah Hoekstra, duńska aktorka, która użyczyła rysów twarzy postaci Aloy w grze Horizon Zero Dawn. Wystarczy któtkie spojrzenie na jej lico aby dostrzeć że jest ona piękną, stuprocentową kobietą z właściwymi dla nich cechami dymorficznymi takimi jak symetryczna, gladka twarz, małe uszy i nosek, wąska, chuda szyja, łagodna linia żuchwy, wydatne usta. Z lupą w ręku przyglądam się jej policzkom i nie widzę tej słynnej brody.

Jakim więc cudem w procesie postprodukcji bazując na modelach 3D, twórcy gry uzyskali twarz Aloy o tak dużej maskulinizacji i ilości androgenów? Komu tak bardzo zależało aby ją oszpecić? Przeciez te owłosienie na policzkach nie znalazło się tam samo z siebie, ktoś musiał komuś wydać polecenie aby je tam umieścic. Nie kupuje obecnego wygląda głównej bohaterki bo jako heteroseksualny samiec widzę w niej mężczyznę. ( )

Zanim nazwiecie mnie nieruchajacym spermierzem chce wam tylko powiedzieć że otaczanie się pięknymi przedmiotami leży w naturze człowieka. Ma to zastosowanie nawet w tak prozaicznych czynnościach naszego życia jak chociażby zakupy kiedy idąc do warzywniaka wybieracie tylko te najpiękniejsze, najbardziej dorodne i dojrzałe jabłuszka, gruszeczki czy bananki. Dlaczego więc miałbym nie protestować kiedy ktos na siłę zmusza mnie aby grać postacią która jest po prostu brzydka?¯_(ツ)


Ależ oczywiście że kobiety posiadają meszek na twarzy, nikt tego nie neguje. Oprócz tego mają tez rozstepy, cellulit, upławy, dziurawe zęby i tak samo jak nam śmierdzi im rano z pyska. Jest jednak spora różnica wiedzieć o takich rzeczach a promować skrajności w grze która sprzeda się w milionach sztuk. Ja dalej podtrzymuje swoje stanowisko i uważam że twarz Aloy jest częścią ideologicznej walki mającej na celu oswajanie nas z przeróżnymi anomaliami jak na przykład transseksualizm. Dziś Aloy ma tylko meszek, a kto wie, może w następnej części będzie już miała penisa? I to jest prawdziwe clue tej afery, a nie czepianie się o ten nieszczęsny meszek. () serio tego nie widzicie?

#ps5 #xbox #pcmasterrace #gry #konsole #bekazlewactwa #ladnapani #takaprawda
daeun - Tak kochani wygladą Hannah Hoekstra, duńska aktorka, która użyczyła rysów twa...

źródło: comment_1645203275vbPjwFz2TiEeDEsN5szjQg.jpg

Pobierz
  • 27
  • Odpowiedz
@daeun: pewnie chodzi im o oswajanie się z tekstem że trans to też kobieta xD żebyśmy się jeszcze nie zdziwili że w 3 części dorobią jej pytonga albo zaczną coś pierdzielić o jej orientacji
  • Odpowiedz
Dziś Aloy ma tylko meszek, a kto wie, może w następnej części będzie już miała penisa?


@daeun: Skąd wiesz, że już w tej części nie ma? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@daeun: a gdzie na drugim zdjęciu widzisz te włosy? Bo ja nie widzę. Takie rzeczy widać z bardzo bliska. Niesamowicie postarali się o realizm. Aż przesadnie - mi by się nie chciało tak bawić, w takie szczególiki, widać napracowanko. I to, że ta Pani po lewej była podkładką to nie znaczy, że ta postać w grze powinna wyglądać jak ona. Tak się srać o brzydką postać, bo spermiarz musi zwalić
  • Odpowiedz
@daeun: Ja wybieram te brzydkie warzywa, bo nie chce, zeby sie zmarnowaly i wiem, ze piekne nie znaczy najlepsze. Ty musisz do tego dorosnac, dzieciaku, co pewnie nigdy sie nie stanie. Dawano ci ladne, a jak daje sie niepiekne w mainstreamowym przekazie to juz bol dupy i szukanie ideologii.
  • Odpowiedz