Wpis z mikrobloga

@LSkiper: sam nie wiem, ciągle byłem niezadowolony z hamowania. Może to przez moją wagę - 88 kg. Klocki póki co są żywiczne bo takie były z hamulcami w zestawie. A tarcze wymieniłem też dlatego bo poprzednie hałasowały.
#!$%@? mać (°° ja na hamplach M445 z średnią tarczą rt51 160mm robię OTB hamując dwoma palcami. Pierwsze co - Wywal klocki, kup metaliki, np. EBC Gold (chociaż mogą jeszcze być niedostępne, wtedy jagwire, swissstop) i dobrą tarczę RT-66 np. i wyżej. Poczujesz mega różnicę serio mówię

ps. 98kg here
@LSkiper: tarcze kupiłem Galfera, więc chyba są całkiem ok. Nad klockami właśnie myślę. Brałem pod uwagę EBC gold, ewentualnie jakieś metaliczne z radiatorem. Co nie zmienia faktu, że zaciski są źle ustawione względem tacz i poza pomysłem @x12 nie wiem z bardzo jak to rozwiązać.
Tak. W EBC HH przy oznaczeniu klocka oznacza klocek metaliczny. Np. CFA614 - żywica, CFA614HH - metalik. Ja już dalszych pomysłów na ogarnięcie tego hampla nie mam. Jedynie mi wpada do głowy pomysł że masz na tyle założony adapter przystosowany do montażu na przód, ale wtedy to chyba zacisk byłby za nisko. Mógłbyś wrzucić zdjęcie zacisku jak to wygląda?
@LSkiper: to już jutro, nie mam już ciśnienia iść do garażu. Tak jak mówiłem tylnego adaptera w ogóle nie ruszałem. Był on tam od nowości. Jedyne co to wymieniłem tarcze Tektro 180mm na Galfera też 180mm. Z przodu miałem tarcze 180 bez adaptera. Założyłem adapter który wcześniej podlinkowalem i tarcze 203.