Wpis z mikrobloga

Co jest nie tak z tą dietą? To przykładowy dzień ale jem podobnie, rano omlet/owsianka/kanapki potem obiad z węgli(ryż/kasza/ziemniak/jakaś pita jak na przykladzie) + indyk/kurczak
Waga stoi od 2 tygodni, w ponad 1,5 miesiąca spadła o 3 kg... a BF wynosi około 26% więc jest z czego spadać. Oprócz tego codziennie trenuje... Start 3 styczeń - 99kg 17 luty - 96 kg... Wody w dni siłowni wypijam około 3l normalnie około 1,5-2

#mikrokoksy #mirkokoksy #dieta
Pobierz
źródło: comment_1645084671JY2PIaM2JfXKSOrKC25eFh.jpg
  • 16
@Boroborro: ile pizgasz kroków? przy takim bfie jeszcze bym nie dorzucał cardio, tylko postawił na powiedzmy 8-10k kroków(zależy ile wcześniej robiłeś) i stopniowo dorzucał kroki, a dopiero w ostateczności na cardio. Kalorii to tu nie masz z czego ucinać, ewentualnie jakieś jedno ładowanie(4k kalorii) zeby rozruszać metabolizm(ale licz się z tym, ze następnego dnia będziesz napuchnięty i spędzisz troche czasu na kiblu. Redukcja to troche jak maraton(zależy ile zbijasz), ale nie
@dobrySwir: Kroków robie mało.. pracuje w IT wiesz jak jest xD mysle ze okolo 5-8k a moje cardio to właśnie szybki spacer na bieżni pod "górkę" bo jestem po operacji kolana i zaawansowane cardio nie wchodzi w grę. Właśnie myślałem czy by np nie zrobić przerwy tydzień i ładować a potem zacząć od 2800 kcal np bo jem dość mało i może przez to tak leci..

Trenuje dość mocno xD Greyskulla
Oprócz tego codziennie trenuje


@Boroborro: co to znaczy że trenujesz? to bardzo ogólne pojęcia, problemem może być zarówno za mało jak i za dużo aktywności, obciążenie fizyczne to dla organizmu stres, a stres to powód żeby trzymać wodę i przez to spokojnie waga może stanąć na 2 tygodnie, sen też jest ważny, dużo snu

no i taka banalna kwestia ale czy jesteś pewny czy wszystko dobrze liczysz pod względem kalorii?
@Boroborro: masz w #!$%@? soli w tej diecie, a ten kalkulator ci tego nie sumuje, pierwszy przykład kura gotowana z morlin na 100g ma 2,2g soli a tu masz 0, tak samo przy innych produktach, gdzie jest 0 to na 100% mają sól, wiec spokojnie pod 10g masz, czyli 2x za duzo.

A co do chudniecia, oprocz wagi mierzysz obwody? Jak nie mozesz cardio na bierzni to rób cardio/hiit na rowerze
@Loginconajmniej4znaki: Troszeczke wyżej pisałem

Trenuje dość mocno xD Greyskulla LP i ciężary też są dość wysokie(trening około 1h i spalone 500-600kcal - mam pas tetna wiec pomiar dobry, na martwym ciagu mialem ostatnio 170 xD)


Pić więcej wody jeszcze? Śpie 7h~ więc raczej dobrze. Liczę dobrze - każdy z produktów ważę przed przygotowaniem i od razu wpisuje w mfp. Gotuje z telefonem w ręku

@Stormweaver: Fitatu zlicza wszystko? Sól może
mysle ze okolo 5-8k a moje cardio to właśnie szybki spacer na bieżni pod "górkę" bo jestem po operacji kolana i zaawansowane cardio nie wchodzi w grę.


@Boroborro: Czyli ze 3-4k robisz ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Wstaw sobie basen, nie tylko dołożysz cardio, ale też reszta ciała Ci podziękuje za dobrą regenerację poza treningiem.
Na luzie możesz rano polecieć godzinę basenu, a potem po południu trening.
@Boroborro: Jak miałbyś spalać 600kcal przez godzinę treningu siłowego to znaczy, że ten trening nie był siłowy tylko machałeś ciężarami. 2000kcal to dość mało i nie ma sensu ucinać, jest spora szansa,.że z tego powodu zacząłeś się mniej ruszać, spadł ci neat. Podbij kalorię do tych 2500 przez tydzień, dorzuć więcej kroków, czy jakaś inna formę cardio i obserwuj co się dzieje z wagą
@ms86: no z badań bym poszedł w podstawową morfologie, lipidogram, tarczyce, krzywą insulinową(czy jak to tam) i później do jakiegoś ogara żeby ci to przeanalizował(bo, że mieścisz się w granicach nie znaczy, że jest okej np stosunek ft3 do ft4 itp

@Boroborro: no same here z pracą w IT dlatego uważam, że te 8k to nie jest przesadzone (jeden dłuższy spacer wyciszający, kilka krótszych spacerów zamiast autem podjechać gdzieś czy