Wpis z mikrobloga

@mentari: Jak zrobisz pod odpowiednim kontem to nic nie bedzie sie wlewac. Sprawdz, potestuj i mysle ze moga byc nici z dwoch szuflad. Ja u siebie mialem pieknie ladnie ale wyszlo tak ze nawet duza szuflade z koszami trzeba bylo przyciac. A co do walenia, to nie bedzie bo zmywarka ma wode na dole :) tak jak pralka :) tzn. Nigdy nie spuszcza wszystkiego, zawsze cos zostaje.
@wszystko_wiem niedawno robilem remont, wczesniej mialem wylot za syfonem, bylo git. Teraz mam tak jak na zdjeciu, no, podobnie ale sens ten sam (no i nie tak w pyte elegancko, ale zmotywowales mnie i popracuje nad tym) - wkurza mnie strasznie bulgotanie ze zlewu jak startuje zmywarka, wczesniej tego nie bylo. Rozwazam powrot do poprzedniego polaczenia.
@banannq: wylot zmywarki przed syfonem to fajna sprawa, bo regularnie przelewa syfon gorąca woda z mocnym detergentem - jeśli tam zostało troche fusów czy innego syfu to nie będziesz miał później problemów.
@wszystko_wiem: z tym że zrobiłeś tu z 10-15 cm wodospadu do lustra wody w syfonie i to już może być mocno słyszalne :D
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@wszystko_wiem: Haaa, a wiesz jaki jest problem z takim podlaczeniem rury odplywowej zmywarki za syfonem? Ze jak wypiszcza wode to halasuje, nest to tak #!$%@? ze zycze powodzenia. Mialem tak przez chwilke, szlag mnie trafial.

@devandal: mam tak i nic nie hałasuje. Z resztą to kuchnia, przecież się tam nie siedzi cały dzień.
@Kabas: Prawdę mówiąc to nie ma żadnej normy, która by regulowała położenie gniazdka w stosunku do przyłączy wodnych. Poza tym to gniazdko nie jest bezpośrednio pod zaworami bo nie jest z nimi w osi tylko przesunięte z 15cm w prawo.
Przecież tak to wygląda w większości kuchni, nawet w Niemczech jest to standard.