Wpis z mikrobloga

@BajerOp: Ja mam cala kuchnje otwarta i mnie to #!$%@? niesamowicie. Nie widze problemu z przerobieniem odplywu tak zeby bylo jak bozia przykazala. Nie kumam zostawiania fuszerki.
@devandal: aa no tak, w pierwszym swoim poście pisałeś

Haaa, a wiesz jaki jest problem z takim podlaczeniem rury odplywowej zmywarki za syfonem? Ze jak wypiszcza wode to halasuje, nest to tak #!$%@? ze zycze powodzenia
@Seraphiel: jak będzie hałasować, to sobie przerobię ten kawałek z przyłączem zmywarki i w środku zrobię do wysokości tuż nad lustrem wody w syfonie. Jak zmywarka będzie odpompowywać wodę, to lustro wody delikatnie się podniesie i zetknie z tym kanałem, co powinno wyeliminować hałas.
Do wszystkich, którzy mają problem z gniazdkiem. Jeśli dojdzie do rozszczelnienia np wężyka, to skąd pewność, że woda poleci w dół, a nie do góry.
Zresztą w razie czego zadziała różnicowka.
@BajerOp: Mozna to nazywac aneksem jednak mam zaprojektowany dol domu jako jedna wielka otwarta przestrzen i jest to przesten dzienna, gora to sypialnie i pokoje ( ͡° ͜ʖ ͡° )*:
@Lapidarny: Zrobiłem tak, że mam dwie osobne szuflady z frontami 60x40. Bałem się, że front wysoki na 40 w niskiej szufladzie będzie się ruszał przy otwieraniu, ale jest sztywniutko. Wcześniej nie miałem nic, bo to nowe mieszkanie. W planach był pojedynczy front 60x80 i ta górna szuflada ukryta, ale niestety wtedy trzeba szyny mocować głębiej i musiałbym dawać płytszą szufladę.