Wpis z mikrobloga

Chciałbym tylko napisać, że bardzo boli mnie sportowy i wizerunkowy upadek jednego z moich (i pewnie nie tylko moich) piłkarskich idoli z dzieciństwa. Na podwórku bluza Boruca, oczywiście z orłem na piersi. Mecze "The Bhoys" na Polsacie Sport. Po MŚ 2006 i Euro 2008 każdy by mu pomnik postawił, z kolei u zmierzchu kariery występy na solidnym poziomie w Premier League. A na koniec zostanie zapamiętany jako żenujący pajac.
#mecz #pilkanozna #ekstraklasa #boruc
Pobierz
źródło: comment_1645035215vTsQyFk6NdohYftBRoog3q.jpg
  • 14
@Lolenson1888: przecież to nie jest pierwszy wybryk borubara:

Polski bramkarz po rozgrzewce podszedł do sektora kibiców Rangersów z którymi fani Celticu toczą odwieczną wojnę, uniósł koszulkę pod którą na brzuchu ma tatuaż małpy z wypiętym zadkiem. Wokół pępka widnieje napis - Rangers.To nie jest nowy tatuaż. Boruc miał go sobie zrobić już rok temu, ale do tej pory nie było okazji go „zaprezentować”, bo Celtic nie umiał pokonać lokalnego rywala. We
@Lolenson1888: A cokolwiek się zmieniło oprócz tego że kiedyś przy każdej aferze było "dobrze gra to można przymknąć oko"?


@Deska_o0: W sumie to jest dużo. W czasach kiedy trollował Rangersów był jednocześnie jednym z najlepszych zawodników Celticu i nie raz wygrywał im mecze.

Teraz swoimi debilnymi zachowaniami tylko i wyłącznie ciągnie w dół klub, z którym rzekomo jest tak mocno związany, a który już i tak jest niemal na dnie.
@Lolenson1888: Ja mam gleboko w dupie reprezentacje od kiedy mianowali Smude selekcjonerem, ale nawet jako kibic Legii sie wstydze ze za symbol klubu uchodzi taki buc. Potem przez takich balwanow caly kraj mysli ze wszyscy legionisci sa takimi zenujacymi chamami. A jest tylu profesjonalnych ludzi z klasa zwiazanych z klubem - Dowhan, Zielinski, Pan Lucjan Brychczy.