Wpis z mikrobloga

Serial „Spartakus” z lat 2010-2013 to brutalny dickpill.

Ja wiem, że penisy w serialach są nierzadko protezami robionymi z materiału.
Tym niemniej jakie to ma przesłanie dla mas?
Odpowiedź jest prosta. Atrybutem herosa jest wielkie prącie.

Nie tylko w stanie erekcji, ale również w zwisie.

W epoce obowiązkowych inkluzywności oraz intersekcjonalności w filmach z zachodu macie grube baby, brzydkie baby, brzydkich chłopów, brzydkie osoby innopłciowe, ale potęgi wielkiego penisa nie złamie nikt, po prostu nikt. To niemożliwe. Wielki penis jest stereotypowany i najprawdopodobniej tak już pozostanie. To brutalne, ciałopozytywność nic tu nie zmieni, bo przecież kobiety nie zmienią przez ten trend swoich preferencji selekcji matrymonialnej wytworzonych przez tysiące lat ewolucji.

Samice człowieka na sawannie tysiące lat temu zdecydowały o dominacji dużych penisów.

#blackpill #przegryw #dickpill #chad #spartaktus #rzym #grecja #historia #incel ##!$%@? #film #sztuka #kultura #kino #seriale #przemyslenia #niebieskiepaski #rozowepaski #heheszki
Pobierz Danzinger - Serial „Spartakus” z lat 2010-2013 to brutalny dickpill.

Ja wiem, że p...
źródło: comment_1645030710nWAM4PfcooxWOUKaMLqCUA.jpg
  • 32
@RedSensej

Niestety, ale wieku wyznawców #blackpill zapomina często o dickpillu a dickpill jest jego głównym elementem i jego najbardziej brutalną odmianą ponieważ uderza w męskość.

@gotiman13

te statystyki które widujesz w necie już dawno temu były obalane na wykopie mnóstwo razy przez znawców #dickpill. Są one podawane specjalnie żeby bety nie popełniały masowych samobójstw i dlatego specjalnie zaniżane. Prawdziwa średnia zatwierdzana przez znawców dickpilla to 22-24 cm a czasami nawet 26
Prawdziwa średnia zatwierdzana przez znawców dickpilla to 22-24 cm a czasami nawet 26 cm średnio u rasy białej. U rasy czarnej to 28-30 cm średnio.


@peja3334: Na jakiej podstawie ta średnia jest zatwierdzana? Bo średnią to się liczy xD
@peja3334: Plażo, proszę. O czym ty mówisz? Wstawiasz karynę, która twierdzi, żę 17cm to mało. I co to ma znaczyć? Że chce więcej? No okej, ale co to ma do średniej? To są dowody anegdotyczne i to wprost śmieszne. Przecież ona może nawet nie wiedzieć ile to 17cm. Faceci kłamią na ten temat, a kobiety przecież #!$%@?ów im nie mierzą.
@peja3334: Te twoje koleżanki to dosyć łagodne jak na dzisiejsze czasy. Jak rozmawiam ze znajomymi laskami z liceum czy studiów to żadna nie chciała obracać mniejszego niż 26 cm. To było absolutne minimum. Mieszkam w województwie śląskim i aż strach pomyśleć jakie wymagania są w Warszawie, Krakowie, Gdańsku czy Poznaniu - tam to chyba średni rozmiar Mokebe ledwo jest akceptowany.