Wpis z mikrobloga

Serial „Spartakus” z lat 2010-2013 to brutalny dickpill.

Ja wiem, że penisy w serialach są nierzadko protezami robionymi z materiału.
Tym niemniej jakie to ma przesłanie dla mas?
Odpowiedź jest prosta. Atrybutem herosa jest wielkie prącie.

Nie tylko w stanie erekcji, ale również w zwisie.

W epoce obowiązkowych inkluzywności oraz intersekcjonalności w filmach z zachodu macie grube baby, brzydkie baby, brzydkich chłopów, brzydkie osoby innopłciowe, ale potęgi wielkiego penisa nie złamie nikt, po prostu nikt. To niemożliwe. Wielki penis jest stereotypowany i najprawdopodobniej tak już pozostanie. To brutalne, ciałopozytywność nic tu nie zmieni, bo przecież kobiety nie zmienią przez ten trend swoich preferencji selekcji matrymonialnej wytworzonych przez tysiące lat ewolucji.

Samice człowieka na sawannie tysiące lat temu zdecydowały o dominacji dużych penisów.

#blackpill #przegryw #dickpill #chad #spartaktus #rzym #grecja #historia #incel ##!$%@? #film #sztuka #kultura #kino #seriale #przemyslenia #niebieskiepaski #rozowepaski #heheszki
Danzinger - Serial „Spartakus” z lat 2010-2013 to brutalny dickpill.

Ja wiem, że p...

źródło: comment_1645030710nWAM4PfcooxWOUKaMLqCUA.jpg

Pobierz
  • 32
  • Odpowiedz
@gotiman13: Moim zdaniem 16 cm długości w stanie erekcji, ale obwód jest ważniejszy.
17-18 cm jest jednak lepsze. Mam pewien termonuklearny dickpill na ten temat - otóż pewien mężczyzna testował na drobnych azjatkach dildosy takiej wielkości. Miały o wiele lepsze orgazmy niż z jego mniejszym penisem. Może kiedyś wrzucę ten dickpill, tylko muszę go przełożyć na polski.
  • Odpowiedz
@gotiman13: Blackpill czasami udaje, że dickpill nie istnieje, więc nie ma co pytać blackpillowców na ten temat. Obecnie średni penis u rasy białej ma 24-26 cm długości, a jak wiadomo rozmiar atrakcyjny to taki powyżej średniej (na zasadzie wyróżnienie się od innych samców).
  • Odpowiedz
@gotiman13: Od dawna. Oficjalne średnie typu 13-14 cm są specjalnie fałszowane, aby duża część mężczyzn się nie przejmowała rozmiarem i z radością pracowała na społeczeństwo.
  • Odpowiedz
@Danzinger: Na khutasy to ja tam nie patrzyłem, ale plusik za samo wspomnienie o tym serialu.
Był czarny który był uosobieniem poczucia honoru, byli geje których dało się polubić, Żymianin który był mendą, z tego co zapamiętałem to sceny posuwały fabułę do przodu bez zbędnego p****. Ech, piękne czasy przed Netflixem
  • Odpowiedz