Wpis z mikrobloga

Może to już czas na jakiś nowy podtag #nieruchomosci X #mieszkaniedeweloperskie X #kredythipoteczny typu #codziennapromocjadeweloperska ?

Dobrze ze są na tym świecie dobrzy ludzie, którzy mogliby sprzedać za wiecej za pół roku, a mimo to pozwalają na zakup zwykłemu człowiekowi już teraz. W dodatku w promocyjnej cenie.
kaaban - Może to już czas na jakiś nowy podtag #nieruchomosci X #mieszkaniedewelopers...

źródło: comment_16450064531e6Kh53t876RvSgmQieb71.jpg

Pobierz
  • 8
@kaaban: Ale o czym to świadczy? Na przełomie 2020/21 przez dobrych kilka miesięcy przeglądałem regularnie oferty kilkudziesięciu inwestycji i nawet wtedy w okresie takiego boomu niektórzy deweloperzy mieli cały czas takie promocje mieszkań właśnie często na parterze.

Najczęściej takie promocje miał zawsze Murapol i Dom Development. Eurostyl należy do DD więc nic nowego
  • 0
@czlapka: To ciekawe co dokładnie przeglądałeś, bo ja sledze rynek trójmiejski od kilku lat a tak bardzo dokładnie od 2 i eurostyl nie mial takich promocji przez ten czas, co najwyżej jakieś weekendowe obniżki cen i to też poza grudniem nikt ich nie widział w ciągu ostatnich 12 miesięcy
@kaaban: No obserwowałem Warszawę i Gdańsk dlatego piszę o DD a nie Eurostyl.

DD miał w każdej swojej warszawskiej inwestycji wtedy właśnie takie promocje o kilkaset złotych za metr w kilku mieszkaniach. Teraz też tak mają zresztą

https://www.domd.pl/pl-pl/warszawa/oferty-specjalne?utm_source=GOOGLE&utm_medium=SEARCH&utm_campaign=MCH_LUTY_OGOLNA_2022_02

A Murapol to Nowa Przędzalnia i Apartamenty Piłsudskiego - od nich to nawet dostawałem maile z rabatami na początku 2021
  • 0
@kobiaszu: Jaki znowu Straszyn? To jest Gdańsk, dojazd starogardzka jest bardzo dobry, 1000x lepszy niż z niepolomnickiej/świętokrzyska/havla

Komunikacyjnie też 189 jeździe częściej i lepiej prosto do centrum