Wpis z mikrobloga

Było ciężko, 325kg 5cm block pull a potem 405kg x 2 w rack pullu. Block pulla z tej wysokości nienawidzę :P, bo przy mojej budowie zabiera znacząco leg drive i zmusza do ciężkiej pracy plecami, przez co "dziwnie" wykonuje się ten ciąg.

W każdym razie cieszę się z 5kg PR-a w tym ćwiczeniu, było trochę grindu... Ale to przez moją głupotę :P No muszę się oduczyć, i zacząć ograniczać ciężary w piątki :P A ciągle robię odwrotnie, i #!$%@? za duże ciężarki.

Chodzi o to że w piątek mam trening dynamic effort, 12-10x2 siadów do skrzyni, gdzie zawsze mi po tych siadach mało, i teraz np robiłem block pulle 5x3-3x3 w stroju na wysokiej intensywności xD Potem jeszcze dowalając reverse hypers do bólu... I czuje że to po prostu za dużo, i źle wpływa na wtorkowy trening max effort.

No cóż już tak mam że pogoń za jak największym ciężarem jest tym co mnie najbardziej motywuje :P Ale muszę sobie wbić do głowy że to poniedziałki/wtorki są od #!$%@? ciężarków, a czwartki/piątki na budowę objętości i dynamiki.

Drugie ćwiczenie to rack pull, 405kg poszło tylko na dwa powtórzenia, bo niestety ale paski puściły, a moje poprzednie paski "ósemki" się podarły xD

Potem jeszcze lżejsze ale dokładniejsze shrugsy, reverse hypers no i brzuch który w trakcie odpuściłem bo skurcze mnie łapały już :P

5cm Block pull 325kg x 1
Rack pull above knee 360x3 380x3 405x2
Shrugs 290kg 3x10
Reverse hypers 4x10 220kg
Band Ab 2x12

#strongaf #silownia #mirkokoksy #mikrokoksy #pokazforme
IntruderXXL - Było ciężko, 325kg 5cm block pull a potem 405kg x 2 w rack pullu. Block...
  • 6
Lekkie shrugsy 290kg xD Graty. Chyba już byś poprawił obecnego PR w normalnym DL, hmm?


@DopeLifter: Kwestia dnia i bym PR zrobił... ale właśnie chce jeszcze pobudować siły, żeby PR był pewniakiem :) A nie że gorszy dzień i kolejny fail zaliczyć.