Wpis z mikrobloga

@liczy_no_ze_niby_nie: Chcesz poznać historię razem z tym jak byłem w biedronce po mrożone frytki? xD

Po prostu, zapomniałem wrzucić ketchup do lodówki. Rano obudził mnie dziwny dźwięk, trochę jakby metal tarł o metal. A potem zobaczyłem że mam bonusowego questa za 0 XP. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@NieBendePrasowac dobra, wróciłem po pracy do domu, rozmawiam z moim kochaniem i patrzę teraz na twoje wpisy - #!$%@? się do osob/wpisów zaczynając zwykle od słów: czy wiesz, że; nie potrafisz; jesteś; itp.

Skoro jesteś tak dobry w behawioralu, to oczywiste wnioski zostawiam dla Ciebie.

PS. I nie pisz do mnie, dopóki tego nie zrozumiesz :))
  • Odpowiedz
@marcus1a: No, ale czytać to co napisałeś to chyba umiesz, prawda? Aha, ty nie jesteś po prostu wyszczekany, ty jesteś zwyczajnie zwykłym kiepem z kompleksami pod sam korek, który to musiał być za młodu konkretnie gnojony skoro się tak sadzi. Luz, dobrze wiedzieć.
  • Odpowiedz
@TheLizardKing moje wpisy wzbudzają reakcje :))

Ludzie (jak zauważyłeś) śmieją się, wkurzają, odpisują (nawet ty!) - ciebie natomiast nikt nie zauważa - żadnych wpisów, żadnych znalezisk, żadnej inicjatywy... - tylko słabiutkie i prymitywne komentarze (parę plusów/minusów), obnażające miernotę intelektualną.

Jedyne, na co cię stać, to podążanie za stadem (bo wicie, PiSiory; bo rozumicie, lewaki)...
Co za żałość....
Zacznij coś z sobą robić, bo w przeciwnym razie budka z piwem stanie się
  • Odpowiedz
patrzę teraz na twoje wpisy - #!$%@? się do osob/wpisów zaczynając zwykle od słów: czy wiesz, że; nie potrafisz; jesteś; itp.


@marcus1a: nie wiem do czego pijesz. przede wszystkim nie jest to prawda. Jeżeli czasami tak piszę to nie z zamiarem dowalania tylko poprowadzenia dyskusji/wyjaśnień. Czasem wystarczy wymiana kilku komentarzy i dzięki temu mogę poznać doswiadczenie z zupelnie innej strony. Tak samo było z moim pierwszym komentarzen do Ciebie, a
  • Odpowiedz