Wpis z mikrobloga

@marcus1a: A to przepraszam starszego pana intelektualistę, który wszystko w życiu wie, nigdy nie popełnia błędu i dla którego wszystko jest oczywiste. Oby wszyscy ludzie byli tacy jak pan.

To ty sie przyebales do mnie z żadaniami zaworu wysokocisnieniowego na butelce z sokiem buraczanym


@marcus1a: Czy jak od ciebie czegokolwiek żądam? To ty mnie nadal obrażasz.
Poza tym to nie jest sok (tak, już sobie doczytałem) panie wszystkowiedzący XD
@G0lomp a proszę bardzo - nie obrażam się. Nie jesteś jedyną osobą, która nie ogarnia - przyzwyczajony jestem :)

A propo sfermentowanego soku z buraka - przeczytaj mój pierwszy wpis ze zrozumieniem i przestań bredzić jak piekarski na mękach, a jak będziesz chciał toczyć średniowieczna dysputę o qualiach oraz znaczeniach słów, to polecam się przenieść na jakies forum scholastyczno-dialektyczne o filozofii średniowiecznej.

PS. Użycie "xd" dyskwalifikuje z dyskusji, gdyż świadczy o braku
@marcus1a haha na pewno istnieje temat o którym nie masz zielonego pojęcia który by też mógł Ci tak metaforycznie "#!$%@? kuchnie" ale wtedy już byś nie był taki wygadany co nie ( ͡º ͜ʖ͡º)
@tygry Ale wtedy bym powiedział o sobie, że byłem głupi i zacząłbym malowanie :) a nie opierniczal producenta, że nie zainstalował wentyla na butelce oraz apki z czujnikiem do pomiaru ciśnienia sfermentowanego soku z buraka.

Tak że masz rację kolego - jeszcze pewnie coś mnie w życiu zaskoczy :)