Wpis z mikrobloga

@johnmorra: no właśnie też mnie ciekawi bo mam sporo znajomych i Polaków i nie i większość albo już uciekła z Malty albo planuje ( ͡° ͜ʖ ͡°) plusy to pogoda i morze zdecydowanie, ale drogo, infrastruktura bardzo słaba. Wiadomo każdemu podoba się cos innego, rozumiem, też, że ktoś naprawdę mógł polubić Maltę. Jednak anglojęzyczna wyspa na południu
@Olbor: jak właśnie sprawdzam byłem na malcie w 2017 i pierwsze co mi się rzuciło w oczy to wysokie ceny. W knajpach wtedy ceny były takie jak w UK. Lubie piaszczyste plaże a tam niestety jest z tym problem. Byłem w hotelu przy st. george bay a tam malutka sztuczna plaża no i wiecznie zatłoczona. Na Gozo jest taniej szczególnie, nieruchomości no ale tam za przeproszeniem wieje #!$%@?... Ostatnio natrafiłem na
@Olbor: @johnmorra: chciałem mieszkać na południu i zacząć pracę w branży hazardowej. Więc w zasadzie Malta była numerem jeden. A ogólnie podoba mi się życie tutaj. Są minusy, ale chyba po prostu nigdy nie przeszkadzał mi bałagan.
Fakt, koszty życia nie są najniższe, dlatego najlepiej celować w konkretne branże gdzie można zarabiać na poziomie zachodnim. Albo opcja numer 2: nie przejmować się pieniędzmi i imprezować ( ͡° ͜ʖ
@bialawitz: Zadnej wyspy juz nie chce... no chyba ,ze karaiby.
@kamilek98PL: Moglem pracowac w portugali ale jakos mnie nie urzekla.
@Lanza:Robic mozna wszystko aby tylko to sprawialo jakas frajde chcociaz w minimalnym zakresie.Do niemiec znajoma z uk sie wyprowadzila i lepiej sie jej podoba ale z robota stoi na tym samym poziomie co w uk i w sumie mysli znowu o zmianie gdzies.

Ja jestem wypalony tym krajem i