Wpis z mikrobloga

Czasami zazdroszczę mentalności i nieświadomości pokolenia moich rodziców. Przykładowa sytuacja z rozmowy z moją matką o tym, że zbliża się wesele mojej kuzynki i dobrze by było gdybym znalazł sobie jakąś partnerkę. Próbuje jej wytłumaczyć, że szansa jest znikoma bo nie jestem typowym przystojniakiem a kobiety nie szukają średnich facetów. Co na to usłyszałem? To, że przecież faceci mają łatwiej żeby kogoś poznać bo MOGĄ PODRYWAĆ.

Dla porównania zapytałem czy gdyby potrzebowała pracy to wolałaby jej szukać dzwoniąc, wysyłając cv, chodząc na rozmowy kwalifikacyjne czy wolałaby żeby pracodawcy sami dzwonili do niej a ona musiała tylko uznać czy chcę tą pracę czy nie.
Moja matka oczywiście odpowiedziała, że opcja nr 2 jest lepsza i kiedy powiedziałem, że tak właśnie mają kobiety w dzisiejszych czasach jeśli chodzi o poznawanie kogoś to się obraziła i skończył się temat mojej partnerki na wesele. Chociaż tyle dobrego na jakiś czas.

#blackpill #przegryw #logikarozowychpaskow #samotnosc #logikaniebieskichpaskow #prl ##!$%@? #przemysleniaspannera
  • 29
@CloudSpanner: Ale wy z tagu przegryw macie wyprany mozg. To jest straszne.

“Nie jestem typowym przystojniakiem a kobiety nie szukaja srednich facetow”

Mam u znajomych z 3 przyklady gdzie laska jest 8+/10 a typ jest jakies 4/5. Jak czytam te wasze wysrywy to mi nie dobrze.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 5
@CloudSpanner: moja matka zrozumiała jak jej przetłumaczyłem, że kobiety mają z czego wybierać bo facetów na takich tinderach jest dużo więcej niż kobiet, poza tym insta i inne takie i atencji laski dostają wszędzie pełno

Matka mi powiedziała, że pewnie jej też by odbiło w młodym wieku od takiej ilości uwagi
i spermiarzy pod każdą fotą na wszystkich socialach

A twoja się obraziła bo zaprzeczyłeś jej światopoglądowi - a na pewno
@CloudSpanner: szczerze, większość życie dokładnie tak myślałam - że faceci mają łatwiej, bo „mogą podrywać”, i żaden facet nie zagada do dziewczyny średniej/poniżej średniej, skoro może uderzyć do ładnej.
(nie to że teraz myślę inaczej, po prostu już nad tym się nie zastanawiam)