Wpis z mikrobloga

@Sszymon: To samo czytałem jak miałem 18 lat teraz mam 24 lata. Nie mówię, że nie . Może wydarzy się w moim życiu coś co zmieni mój sposób postrzegania świata i styl bycia. Ale na ten moment nawet nie umiem sobie nawet wyobrazić co by to miało być.

P.S. Zanim zlecą się obrońcy kobiet. Konfederacja myli się w wielu sprawach światopoglądowych a już totalnie w temacie aborcji i kościoła. Uściślijmy to.
@maz00rskie_mleko: Jak zglebisz temat to sie wydarzy. Taki poerwszy lepszy z brzegu przyklad. Likwidacja minimalnej krajowej. Zostawiam Twojej wyobrazni co by Janusze zrobily z ludzmi zarabiajacymi najmniej. Ogolnie wolny rynek w wersji konfederacji obrosl jakimis dziwnymi mitami. W praktyce wygladaloby to tak, ze biedni by byli dalej #!$%@? a bogaci dalej sie bogacili. Zreszta sam pan Mentzen mowi, ze nie da sie dzisiaj obnizyc podatkow, jedynie uproscic (co popoeram), ale w
@dom021: śmieszy mnie coś takiego, bo w polsce ludzie głosują na dwie #!$%@? partie - PiS i PO - i #!$%@? nic sie w tym #!$%@? kraju nie zmienia na lepsze tylko na gorsze, a #!$%@? jak się tylko da na nie wierzenie w fałsz frazesów, to #!$%@? nie wiem co wam muszą mówić te stare komuchy na których głosujecie. xD

Mam 25 lat, jestem dorosłym człowiekiem i #!$%@? ni #!$%@?
czasami nie działa.


@robko: i ekonomia jako, że to nauka społeczna to:

Według niektórych przedstawicieli szkoły austriackiej „zawodność rynku” to skutek ograniczania mechanizmów rynkowych przez wcześniejszą ingerencję państwa[1]. Większość jednak przedstawicieli heterodoksyjnych nurtów leseferystycznych w ogóle zaprzecza istnieniu zawodności rynku[2], co wynika przede wszystkim z odmienności w definiowaniu kryterium efektywności alokacji zasobów w stosunku do ortodoksyjnych nurtów współczesnej myśli ekonomicznej.

¯\_(ツ)_/¯

Od siebie dodam, że rynek jest systemem gigantycznej ilości naczyń
P.S. Zanim zlecą się obrońcy kobiet. Konfederacja myli się w wielu sprawach światopoglądowych a już totalnie w temacie aborcji i kościoła. Uściślijmy to. Ale nie myli się w sprawach ekonomii. A ja sam tworzę szczęśliwy związek totalnie odbiegający od „konfederackich” standardów :).


@maz00rskie_mleko: niestety nie jest to do końca prawda. Konfederacja nie przedstawia żadnych liczb, nie mają żadnych badań ani programu. Polegają tylko na założeniu, że intuicyjnie to powinno działać bo