Wpis z mikrobloga

@c172pilot: teoretycznie dobrze. Ale praktycznie - po co amortyzujesz gumkami ESC? Jemu wibracje niegroźne ani nie robią różnicy, a za to tworzy się wahadło złożone, z kilkoma masami na kilku miejscach ruchomych... W sensie - wibruje masa ESC, i przenosi wibracje swoje i rezonansy itd na FC. Tylko FC powinien być amortyzowany.
@hrumque: Dzięki za odpowiedź ;) Amortyzuję, bo nie wiem o co ma się on "oprzeć", bo ani w zestawie stacka jak i ramy nie mam tych plastikowych śrubek jak na zdjęciu, tylko metalowe długie śrubki. Sporo za to dali różnych gumowych oringów i takich poduszek-przelotek jak te niebieskie co siedzą w FC. I dlatego w sumie pytam czy dobrze zamontowane, bo wszędzie na YT używają tych plastikowych...
c172pilot - @hrumque: Dzięki za odpowiedź ;) Amortyzuję, bo nie wiem o co ma się on "...

źródło: comment_1644768310nElZIaxpblF9zxZuSxU4pY.jpg

Pobierz
@c172pilot: Te nylonowe dystanse z wystającym gwintem to badziew totalny, łamią się po kilku glebach, te z z gwintem na przelot są spoko jak potrzebujesz mieć gdzieś większy odstęp to po prostu nakręcasz je na śrubę. Najlepsza opcja to metalowa śruba przez cały stack z reguły kontrowana na samym dole nakrętką wciśniętą już w ramę, tylko w mark4 jest taki dziwny patent z śrubami do stacka wciskanymi w ramę gumkami.