Wpis z mikrobloga

Mirki.. różowej chce zrobić prezent. Na urodziny , czy jakoś tak. No i myślę coś o nożach do kuchni ale nie mam żadnej wiedzy w temacie. No może trolskiego odróżniam :) .
Jakie noże kupić. ? W sensie ,czy są jakieś znane dobre firmy , gdzie kupienie takiego kompletu nie zrujnuje mojego budżetu , ale też posłużą lata. No i co z ostrzeniem takich noży ? Co trzeba dokupić ?

#kiciochpyta #kuchnia #gotujzwykopem #noze
  • 31
@PeterFile zawodowo pracuje w kuchni i operuje nożami. Właśnie byliśmy na jakimś spacerze w małym miasteczku i był sklep z takim wyposażeniem , to siła ja musiałem z niego wyciągać. Nawet bym coś kupił ale nie mam zielonego pojęcia o tym co tam było. Nie wiem czy za nóż 500 Zeta to dużo czy mało , czy za komplet 3 noży 500 to dużo czy mało , ?
@dzieju41

Na serio chcesz kobiecie kupić coś do kuchni?

Człowieku wszystko inne ale nie sprzęty do kuchni, obrazi się że traktujesz ją jak kucharkę.

Ech dużo by tłumaczyć. Moja różowa to artystka z głową w chmurach. Drogi jej myśli i marzeń niezbadane. Jak jej kupiłem ostatnio jakiegoś Boscha ten taki #!$%@? do miksowania , to siedziała z tym w kuchni trzy dni cała w skowronkach .. no taki to rozowy
@muchabzz: Victorinox moim zdaniem ma świetny stosunek jakości do ceny. Mam ponad 7 lat kilka i jestem mega zadowolony. Rodzinie też powymieniałem, bo wkurzało mnie krojenie u nich czegokolwiek najtańszymi nożami.
no taki to rozowy


@ Dziwna naprawdę. Swojej bym się nie odważył.
@dzieju41 pomyśl że może to twoja jest dziwna ?;)

No taka różowa. Wiele lat z nią jestem to się nauczyłem , że ma różne rzeczy w głowie i niekoniecznie zgodne z linią moralności i etyki wykopu ;)