Wpis z mikrobloga

#fitatu #odchudzanie
Pytanie do użytkowników premium, ile zaplaciliscie za premium? Google mówi, że dotychczas cena była 60zl za rok, a teraz z okazji walentynek jest 100 za rok. Nie wiem czy czekać aż się skończą walentynki czy cena pozostanie.
  • 9
  • Odpowiedz
@BtKsebo: Zmiana wyglądu była jakoś pod koniec zeszłego roku i wtedy też można było wyrwać premium taniej. Z tego co pamiętam to dotychczas w okolicy black friday robili spore promocje (właśnie w okolicy 40 zł/rok) ale jak będzie teraz po zmianie wyglądu to nie wiadomo
  • Odpowiedz
via Android
  • 1
@Silver86: dałem sto głupi za dwa konta. Uległem zachętom że będzie współgrać z sokami zewnętrznymi. Wagi z Xiaomi nie zaczytuje. Z zegarkiem Huawei nie rozmawia. Ogólnie mnóstwo się nakombinowalem i już wyrzuciłem apke. W reklamach deklarują integrację , w korespondencji wycofują się z deklaracji. Ogólnie zawód. Jeśli chodzi o dodawanie dań to powodzenia z obiadami u rodziców ;)
  • Odpowiedz
via Android
  • 1
@Silver86: plus ćwiczenia z google fix raz zaciągnie raz nie. Kroki podobnie. Firma ubrana we frazesy i jeszcze mnie dziabneli na tą stówę w walentynki. Nieuczciwe zagrywki
  • Odpowiedz