Wpis z mikrobloga

@ikimrdbeietocytynal: No, kolejny sukces... Budowa wyniosła kilka % budowy podobnej długości odcinka metra.
Ma wysoką przepustowość i doskonale nadaje się do omijania korków i szybkiego przemieszczania się po mieście.

Jak to mówią, psy szczekają a karawana w postaci loop od #theboringcompany jedzie dalej - przypominam, to te tunele od Elon #musk w których zamiast pociągami transportuje się ludzi w samochodach #tesla

Ostatnio system przeżył swoisty test obciążeniowy czyli targi CES -
Pobierz
źródło: comment_1644663346dNQRJ9xKgbylsorQcuTLxO.gif
@ikimrdbeietocytynal: No i co z tych filmików wynika? Że idioci zobaczyli malutki korek w tym tunelu i dali sobie żałosny upust wyśmiewając to i sugerując że się nie udało? Przecież to był sukces. To tylko pierwszy prototypowy odcinek a było to podczas targów CES w Las Vegas. Tunel doskonale isę sprawdził, bo całe miasto było #!$%@?, przez 100 000 odwiedzających :D

Ostatnio system przeżył swoisty test obciążeniowy czyli targi CES -
Pobierz
źródło: comment_1644664427aiAVGXrw1gf7gtS2Sj55kR.jpg
@kamil-wasniewski: I nic nie mają. Przecież nie są w stanie jej rozwijać bo są zmuszeni do żałosnej jazdy z swoimi kierowcami i tranowania jej tak. Tesla wykorzystuje ponad milion wszystkich samochodów którymi ludzie codziennie jeżdżą do treningu AI. W kilka dni tesla zbiera dane jakie cała konkurencja razem wzięta zebrała kiedykolwiek. Nie są w stanie tego zrobić. Z resztą już trwają rozmowy na licencjonowanie FSD od tesli:

https://android.com.pl/news/334944-tesla-bedzie-sprzedawala-licencje-na-autopilota/

Wiedzą że tego
płytki dachowe


@ikimrdbeietocytynal: Płytki dachowe są z kolei odpowiednikiem Tesli Roadster – czyli produktem dla zamożnego klienta, wypuszczonym głównie w celu przedstawienia paneli fotowoltaicznych jako coś sexy i prestiżowego. Gdyby nie ta strategia z Roadsterem, Tesla nie miałaby szans na przebicie się w światku motoryzacyjnym – z panelami jest podobnie. Dziś Tesla jest drugim największym dostawcą ogniw w USA, a ich Powerwalla instaluje w swoich instalacjach nawet konkurencja. Płytki to produkt
@texas-holdem: Nieeeee! To nieudacznik!
To celebryta! Wszystko dzięki komputerowi w 1980!

Nic mu nie wychodzi. Rakiety to mu robią inżynierzy, on sam nic nie potrafi. Gdybym miał siano też mógłbym kupić najlepszych inżynierów tak jak Musk albo Bezos (lol ;)) i gwiazdorzyć że mam lądujące rakiety!
Wystarczy wejść na jułtjub to jest pełno filmików udowadniających że starship nie może latać a tesle jeździć bo baterie musiałyby ważyć 20 ton! Setki dowodów
@mel0nik: Nie jestem żadnym fanatykiem. Po prostu żałosne jest to usilne atakowanie go na każdym kroku, tylko dlatego bo cos mu się udaje i ma pieniądze. Żałosne cebulactwo wyłazi.
Fanbojem mógłbyś mnie nazwać gdybym go bronił fanatycznie, bez względu czego zarzut dotyczy a ja tak nie robię. Jest dokładnie odwrotnie co widać po dyskusji i co obie stony w niej zaprezentowały. Kto manipuluje, kto przedstawia jakieś argumenty. Dwa bóldupce janusze uaktywniły