Wpis z mikrobloga

#famemma Wychodki tak nadają na tę loterię i kupno losów, sypią wyzwiskami w stronę ludzi, którzy wzięli udział, a sami nawet nie wyłożą kilku dyszek na PPV bo po co skoro można oglądać na lewo i nie zapłacić ludziom za ich wykonaną pracę. Mentalna biedota od przegrywów i magicala w pigułce. Jakie to jest żałosne :D
  • 20
Ja osobiście kupuje PPV ale to tylko dlatego że mam duży TV i nie chce mi się męczyć z pixelozą i lagami.
Jednak ludzi którzy z jakiś powodów nie kupują PPV nie uważam za żadną biedote ,nigdy nie zdażyło ci sie oglądnąć filmu za free? posłuchać muzyki z neta (przed erą YT) lub pograć w piracki obraz płyty jakiejś gierki?
18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@Warzywo_Mariusza: no tak, ja zawsze zabieram bułki z Biedronki z pólki i nie płacę i co? Przynajmniej nie ryczę jak niektórzy, że "kurła zapłaciłem i niedobra kurhwhfhfjja". Sram na to wszystko, jak jest okazja wziąć ciastko za darmo to je biorę a nie idę je kupić za x zł. Wy macie jakiś biedny mental spostrzegawczy na życie czy o co chodzi? Jakieś zasady jak za komuny - trzeba być uczciwym i
Wy macie jakiś biedny mental spostrzegawczy


@9Japko9: a ty masz starych ktorzy zawsze ci wszystko dawali, wiec stąd ta łatwosc wydawania pieniedzy. Reszta ma gen kobinowania i pewnie bez restrimow w ogle by nie oglądali
@KwadratF1: Byku, wykopki becza ze nie ma dymow, a jak ferrari robi dymy, to maja pretensje ze jednak nie walnal oskarka w 1 rundzie tak jak obiecal xD To jest bez kitu mentalna biedota.

Jarali sie PRIME, ktore jak skonczylo kazdy wie, a to juz pokazuje jakie wiekszosc ma pojecie w temacie xD
Byku, wykopki becza ze nie ma dymow, a jak ferrari robi dymy, to maja pretensje ze jednak nie walnal oskarka w 1 rundzie tak jak obiecal xD To jest bez kitu mentalna biedota.


@RafDan: Co ma jedno do drugiego?
@Warzywo_Mariusza: Powiedz, że ty nie tak na serio. Ty nie idziesz i bierzesz ciastko zamiast kupić. Ty stoisz pod sklepem i czekasz aż ktoś je weźmie i cię poczęstuje. Zasady jak za komuny? Ale ty rozumiesz, że za komuny najbardziej kombinowali kręcili itd.
Niewolnicy byliby milionerami-czy ty rozumiesz czym jest niewolnictwo? To nie jest ciężka praca bo chcesz tylko bo jesteś do niej zmuszany. „Płaćcie dalej ale nie prujcie się do