Wpis z mikrobloga

Podczas pierwszej gry za dzieciaka z kolegami trafił mi się Firen. Potem ulubiony stał się Woody, ostatnio stwierdziłem, że z podstawowych postaci (Louisa EX nie uznaję jako podstawowego) największą sieczkę w Stage Mode robi Deep. Wbiec w grupę botków machając mieczem to czyste złoto (ʘʘ) Choć nadal ulubionym jest Woody, fajne kombosy można nim robić, teleport też jest fajny, ale jednak w Stage Mode ciężko się nim walczyło z Knightami i Julianem.
A no i nie lubiłem w 1vs1 grać przeciwko Davisowi.
#nostalgia #kiedystobylo #littlefighter #gry
BulgarskiTaboret - Podczas pierwszej gry za dzieciaka z kolegami trafił mi się Firen....

źródło: comment_1644582864lphPqCmlcOOfdsm1w14Prm.jpg

Pobierz

Który najlepszy?

  • Davis 3.3% (2)
  • Woody 11.7% (7)
  • Dennis 5.0% (3)
  • Freeze 36.7% (22)
  • Firen 15.0% (9)
  • Louis (bez EX) 8.3% (5)
  • Henry 3.3% (2)
  • Rudolf 13.3% (8)
  • John 0% (0)
  • Deep 3.3% (2)

Oddanych głosów: 60

  • 13
@bm9pY2h1ag: Można bez kombinowania w menu wpisać "lf2.net" i masz wszystkie postacie :)

Kiedyś miałem mod gdzie był Davis ARC zielony. Ten to robił rozpierdziel. Koleżka z kolei miał moda już totalnie zmieniającego postacie, jakieś rzucanie księżycem itp., aż gra stawała prawie XD
Natomiast moje zaawansowane mody polegały na tym, że Bat zamiast lasera z oczu rzygał XD
Totalnie Freeze albo Henry. Nie byli najlepszymi postaciami, ale grałem często w coopie i tam robiłem dobry support.


@starplatinum: Jak gram Stage Mode z botami to lubię sobie dodać Henry-ego, przydają się jego ogniste strzały i te pchnięcia jakby. Ostatnio doceniłem też Johna.
A niedawno z ciekawości robiłem sobie testowe walki na tej najmniejszej mapie 4xFreeze vs 4xFiren. Ja byłem po stronie Firenów i zdecydowanie większość bitew wygrywał lód. W ogóle
Jak to Louis bez EX? ( ͡° ʖ̯ ͡°) Deep jest fajen, ale zagłosowałem na Firena, bo za dzieciaka nim byłem w klanie LFowym. (Co prawda jakieś pół dnia, bo mnie lider zaprosił na gierkę przez hamachi i wyrzucił za wybranie Rudolfa, albo Henry'ego. xD Nie domyśliłem się, że mieliśmy grać na zasadach turniejowych. xD Ale hej, byłem w klanie. xD)
@BulgarskiTaboret Do grania stage-mode w walce z SI najlepszy był Rudolf gdyż on potrafił zmienić się w inne postacie, działało to szczególnie podczas walki z Julianem. Zmieniałeś się w niego i bitka stawała się prosta.

Ja trochę grywałem z ludźmi po necie i tam przez zasady polskiej sceny(bo każdy kraj miał swoje specyficzne reguły) zakazujące granie Henrym i Rudolfem największą rzeźnię robił Woody, nieźle szło też Dennisowi czy Davisowi. Louis przez ban