Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Obejrzałem film oszust z tindera i mam taką bekę XD nie dlatego, że kobiety zostały pokrzywdzone, a ze sposobu w jaki to zrobił.

Od chyba lat '90 społeczeństwo jest bombardowane tymi wszystkimi syfiastymi filmami romantycznymi, gdzie scenariusz jest praktycznie ten sam:

Ładna kobieta pracuje na jakimś podstawowym stanowisku - barmanka, sekretarka, opiekunka. Poznaje bardzo przystojnego mężczyznę, milionera, CEO wielkiej korporacji, która ma siedzibę w centrum Nowego Yorku. Facet się w niej zauroczył, bo jest taka piękna i w ogóle, ale ona jest biedna, skromna i mieszka w jakiejś norze na Brooklinie. Są jakieś perypetie, ona nie jest pewna i chce uciec do rodziców autobusem/samolotem, a jak ma już wsiąść do transportu, to nagle on się zjawia i się jej oświadcza, a później żyją długo i szczęśliwie.

Te komedie, twarze greja, jakieś harlekiny. To oszustwo to pokłosie tego wszystkiego.

Oszust odniósł się do popkultury, skrytych pragnień kobiet i to wykorzystał. Pikaczu fejs, że życie to nie film. Mastermind. Ciekawe jakie jest jego IQ.

Jeszcze fajne są kobiety - zamiast opieprzyć te ofiary, że życie to nie film i trzeba uważać co się robi, to okazuje się, że znaczne grono kobiet je broni XDDD "no wiesz, przystojny, bogaty, zdarza się, tak działa miłość, że robimy głupoty hihi". Tak, normalne że dla faceta, którego zna się góra rok, bierze się kredyt na kilkaset tysięcy XD

#netflix #bekazpodludzi #zwiazki #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow #p0lka

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #6205afb05137d8e1c297f64b
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Doceń mój czas włożony w projekt i przekaż darowiznę
  • 3
@AnonimoweMirkoWyznania: "pretty woman" to ciekawy film - tam jest taka scena, że ona się obraża, bo milioner, który może mieć każdą potraktował ją (w sumie dosyć delikatnie), jak prostytutkę, bo zapomniała... że jest prostytutką i nawet nie ma gdzie mieszkać :D

Dobra jest też Bridget Jones - gruba pijaczka z niezbyt wysokim iq, która kompromituje się co chwilę trafia nagle na wpływowego, przystojnego i bystrego gościa... no i oglądają to takie