Wpis z mikrobloga

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 38
@BArtus: Kiedyś byłem bardzo wierzący. Co niedziela w kościele, do tego uczestniczyłem w każdej drodze krzyżowej i pomagałem w kościele np. sprzątać, ubierać szopkę. Robiłem to, bo rodzice "gonili" do kościoła. Jednak indoktrynacja nie wyszła mi na dobre, bo jako nastolatek zrozumiałem, że cała ta wiara jest na pokaz a największymi hipokrytami są katoliccy obrońcy moralności. Dziś kościół jest mi obojętny - nie chodzę, nie wspieram, miałem dokonać apostazji, ale to
@BArtus: jprdl, ale się #!$%@?ę, jak wprowadzą te obowiązkowe lekcje etyki/religii w szkole. (°° Mam nadzieję, że pis wtopi tak wybory, że po prostu nikt, kto choć w małym stopniu miał coś wspólnego z tą partią nie dopcha się do żadnego państwowego stołka już nigdy.
@orgazm: ja chodziłem na pielgrzymki na jasną górę, i to specjalnie startowaliśmy z dalszej parafii żeby cały tydzień iść, jeździłem też na dni młodzieży. Obie imprezy wspominam miło, taki Woodstock tylko mniej alko i bez seksu ( ͜͡ʖ ͡°)
A wbrew niechęć nie wypiszę się chyba z kościoła, ciągle czekam że coś się zmieni na lepsze ¯\_(ツ)_/¯
Pobierz BArtus - @orgazm: ja chodziłem na pielgrzymki na jasną górę, i to specjalnie startowa...
źródło: comment_1644570561RQT55UAhgLxLEshWyEgbUD.jpg