Wpis z mikrobloga

Ona cały dzień trzyma telefon w ręku. Kiedyś taka laska do mnie sama zarywał i dała mi kosza. Po jakimś czasie bez kontaktu. Wyłączyła dla mnie czat na messenger? Po co skoro do niej nie pisałem już nigdy. No i czasami mi się pojawia że jest online. I potem znów znika na 2 miesiące. Mimo że telefon dalej trzyma w ręku. Po co to robi. A mam 100% pewności że wyłączyła tylko dla mnie. No bo kiedyś wspomniała że innych ma wyłączonych na zawsze jak pisaliśmy.

#blackpill #przegryw #blackpill #chad #depresja #tinder
  • 17
@Czikolachowski: Może wyłączyła status aktywności dla wszystkich, dlatego nie widzisz jej online, a włącza go kiedy sama chce się dowiedzieć czy ktoś jest dostępny (albo kiedy był) czy nie
@Czikolachowski: Nie rozmawiasz z nią, wiec nie wiesz czy tylko Tobie to wyłączyła, zakładam ze ogólnie wyłączyła status, tez mam wyłączony, po co komu wiedzieć kiedy jestem na messengerze, skoro jeśli z kimś rozmawiam to i tak mu/jej odpisze, nie doszukuj się drugiego dna, gdzie go nie ma, pewnie sama na to nie zwraca takiej uwagi jak Ty, co jest lekko creepy, ze wiesz kiedy te opcje włącza i wyłącza
@Czikolachowski: doszukujesz się, bo próbujesz zrozumieć czemu akurat Tobie wyłączyła. Skoro Cię to tak meczy, a ona Cię nie zablokowała to możesz po prostu ją spytać o co chodzi, czy między wami wszystko okej, będziesz mieć jasność
@liv_: powiem tak. Napisać do niej mogę. Ale nie będę pisał. Jeśli wyłączyła. Załóżmy taka sytuację. Ze wyłączyła dla mnie celowo. Ale nornalnie jak się widujemy to mówi pierwsza cześć. Więc jak to rozumiesz?
@Czikolachowski: ogólnie to brzmisz toksycznie, zastanów się czy nie miała powodów żeby wyłączyć ten status, a po drugie skoro mówi cześć, nie unika kontaktu to wystarczy do niej normalnie napisac czy zagadać co u niej słychać i dopytać w trakcie rozmowy czy wszystko okej, podejrzewam, ze nie gryzie