Wpis z mikrobloga

Obserwujących tag #gpt - zapraszam do nowego materiału na kanale, jakim jest recenzja #dyinglight2

Na Dying Light 2: Stay Human od Techlandu czekałem od pierwszej zapowiedzi. Pierwsza część gry była dla mnie wzorem tego jak powinny wyglądać i działać gry z zombiakami w roli głównej. Niestety - 7 lat prac nad sequelem można określić czasem zmarnowanym, ponieważ Dying Light 2 ustępuje pierwowzorowi na niemal każdym polu.

NO I NIE MA WŁOSKIEGO DUBBINGU!!! ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Nie wiem jak Wy - ale ja wracam do Harran

#polskiyoutube #gry #techland #polskiegry #polskigamedev #steam #ps5 #ps4 #xbox #tworczoscwlasna - i jak zawsze - #zakola
arkadikuss - Obserwujących tag #GPT - zapraszam do nowego materiału na kanale, jakim ...
  • 24
@Camel665: Obejrzyj fragment, gdzie porównuję te gry na ekranie i powiedz mi gdzie jest te rozwinięcie? ;-) Ja powróciłem do DL1 w trakcie pisania recenzji - totalnie miażdży DL2 w przedbiegach - POZA parkourem.
napisałeś bez obejrzenia


@arkadikuss: Gram w ten tytuł aktualnie, dlaczego miałoby mnie obchodzić twoje zdanie na jego temat? Co to wogole za czasy przyszły ze typ na YouTube będzie mówił innym co jest dobre a co zle? XD Tez jestem graczem, mam już wyrobioną opinię, wystarczyło tylko usiąść i zagrać. Jęki nnych (w tym twoje) pozostaną wiec tylko jękami.

poziom gamingu spada


XDDDDDDDDDDDDD jakiego znowu gamingu? To tylko gierka żeby się
@Janusz_z_Rivii: Obchodziło Cię na tyle, żeby skomentować - ale już przy kontrargumencie nie obchodzi? To się zdecyduj. Cytując ciebie "Temat zamykam".

I niespodzianka - gry są częścią gamingu. Im więcej ludzi łyka takiego rodzaju gry - tym częściej będą takie wychodzić. No, ale do tego trzeba po prostu spojrzec nieco dalej niż czubek własnego nosa. Ale mniejsza.
Niestety - 7 lat prac nad sequelem można określić czasem zmarnowanym


@arkadikuss: Tak można napisać o CD-Project w jakim stanie wydała CP2077 a nie o Techlandzie i DL2.
CD-Project próbował zrobić gre AAA a Techland ją po prostu zrobił ¯\_(ツ)_/¯