Wpis z mikrobloga

200k to masz co najwyżej eurogąbek.


@BornInSmokes: @panstolec: przecież 200k oszczędności to nie jest dużo w szczególności że typ jak pisze jest przedsiębiorcą i prowadzi jakąś działalność oraz zatrudnia ludzi XD ja myślałem że jakaś dorosła rodzina to normalnie ma tyle oszczędności, ale młody jestem to świata nie znam. Ja sam mieszkam z rodzicami i mam już odłożone 73 tys zł i wcale nie zarabiam dużo, bo jestem na początku
@Positano1 200k mam w zlotowkach, ale mniejsza z tym. Moja calkowita wartosc netto to okolo 1 400 000pln. Styki im sie jaraja na mysl, ze mozna miec jakis majatek i korzystac ze smiesznego portalu z obrazkami i jednocześnie nie chce sie np. Kupowac kurnikow na wynajem xD psuje im narracje
@panstolec: To sprzedaj i wynajmuj. Będziesz miał 1,4m i tym będziesz obracał na marży 35%+ , spokojnie wynajmiesz sobie coś w ciepłych krajach od pstryknięcia palcem. Dlaczego trzymasz nieruchomości skoro stanieją. Tonsię nie trzyma kupy


Mam wystawione na sprzedaz mieszkanie, ktore stanowi moja wlasnosc. Mam tez dzialke na której myslalem zeby sie budowac, i ja potrzymam bo ladny widok z niej. Na niej najwyzej troche strace bo potrzymam pare lat na
xD Wykop w pigułce.
Z jednej strony nikogo na mieszkania nie stac w Polsce, ale jednocześnie kazdy ma min 200k oszczędności. Z jednej strony mediana zarobków to 4500 brutto, z 2giej oczywistym dla niektórych ze oni i wszyscy z jego otoczenia za mniej niz 10k netto sie nie schyla. Albo wszyscy sa przedsiębiorcami, mającymi 1,5 mln aktywów, a ich zywotnym zajeciem jest wklejanie memów i martwienie sie o to, ze brak w