Wpis z mikrobloga

#lot #opoznienie #lotnisko #podroze #ryanair #pytanie #odszkodowanie #latanie

Jak to jest z odszkodowaniem za opóźniony lot? Mój lot ze względu na awarię samolotu został opóźniony o 14h. Złożyłam wniosek o odszkodowanie i zarówno airhelp jak i inna firma odpisały, że nie należy się zwrot bo operator zapewnił inny.

Czy to nie jest tak, że jeśli lot był opozniony o 3h to się należy tak bo tak?
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@michalina__: i jeszcze jedno, po co korzystasz z firm? przecież uzupelniasz wniosek prawie tak samo jak do linii lotniczej, z firm warto korzystać dopiero kiedy samemu ciężko idzie
  • Odpowiedz