Wpis z mikrobloga

glownym powodem upadku spoleczenstwa jest brak wiary w konserwatywne wartosci przez mezczyzn i promowanie cwaniactwa jako przedsiiebiorczosci i promowania konformizmu jako przejawu inteligencji i zdrowego rozsadku , tak naprawde to kobiety zawsze takie byly i nic z nimi nie jest zlego , taka ich natura (i bardzo dobrze poniewaz sa ostatecznym biologicznym testem jakosci programu jakim jest mezczyzna) problemem sa slabi mezcyzni ktorzy , A nie maja wartosci ktore mieli dawni , jak np milosc do prawy i honorowe zycie gdzie lepiej bylo zginac niz zyc w hanbie , dwa konformizm , chwilowe zlamanie swoich zasad w celu dorazniej korzysci np przy simpowanie zeby poruchac , tylko problem jest taki ze jezeli zaczynasz simpowac zeby poruchac nawet bedac silnym mezczyzna ale myslisz sobie :dobra poudaje , powiem jej co chce usylszec co chce , to po pewnym czasie wchodzi ci to w krew i zaczynasz byc taki naprawde , glownym problemem jest to ze 90% silnych mezczyzn ktorzy trzymali cywilizacje za morde wyginelo na wojnie i pozostale same cucki bez harakteru , a najwieksza ironia cywilizacji jest to ze przed wojna to kobieta musiala miec posag zeby jakikolwiek mezcyzzna ja chcial , a teraz to facet musi byc bogaty i sie starac XD
#chad #mgtow #p0lka #tinder #redpill
  • 10
@Chad_z_Czadu: konserwatywne wartosci ,to przekladanie idei nad zysk , w starozytnym rzymie
z powodu dobrobytu i braku zagrozen ludzie pozwolili sobie odejsc od konserwatywnych wartosci i nastapila degrengolada i rzym upadl , to nie czasy sa istotne tylko degrengolada i promocja konformizmu zamiast szlachetnych idei jak honor , prawdomownosc , dla przykadu , mozesz zaczac simpic do kobiet i pozbyc sie honoru w imie zaruchania raz na miesiac , ale wejdzie
@Chad_z_Czadu: jestes glupi albo udajesz , rzym upadl z powodu korupcji , coraz wiekszego rozwarstwienia klas, slabej armii i ogolnej demoralizacji , chrzescijanstwo bylo tylko ostatnia proba naprawienia tego co pozostalo , na co dowodem jest to ze to panstwa chrzescijanskie podbily caly swiat , nie na odwrot , ale w sumie jakbym byl kobieta to bym wolal dac dupy kozackiemu jezusowi ktory wyrzuca faryzeuszy ze swiatyni niz wykopkowi ktory sciemnia
Nie jestem glupi, po prostu jestem muzułmaninem :) i nieco inaczej patrzę na historię. Zanim przyszedł Jezus, Rzym był potężny. Kiedy chrześcijanie stali się większością- upadł w ciagu kilkudziesięciu lat. Państwa chrześcijańskie wcale nie podbiły całego świata, Islam też ma w tym względzie spore osiągnięcia. W odróżnieniu od krajów niegdyś chrześcijańskich, moja wiara trwa na podbitych obszarach i przenosi się na inne.
@Chad_z_Czadu: jestes glupi bo mylisz skutek z przyczyna ,a panstwa chrzescijanskie tak nie podbily calego swiata swiata , ze caly swiat jej placil characz (patrz kolonizacja afryki , chin ,stanow) , islam nie ma zadnych osiagniec oprocz tego ze nikt nie chce sie interesowac waszym brudnymi biednymi krajami bo po co ? , juz sam fakt ze lepiej zyc na socjalu w panstwach chrzescijanskich niz pracowac w panstwach islamskich stawia filozofie