Wpis z mikrobloga

Powiedzcie mi czy ja coś źle rozumiem?

Umówiliśmy się z niebieskim na zrobienie wspólnie tatuaży. Ten sam wzór robi on i ja.

Wybraliśmy tatuażystę i umówiliśmy się na termin. Przekazano nam informację, że dzień przed sesją otrzymamy wzór do akceptu. Jeśli poprawki będą duże to będą poprawione i przesłane ponownie do akceptu jeszcze przed sesją. Jeśli będą małe to będą korygowane w dniu sesji.

Wybraliśmy dwie twarze rysowane metodą one line.

Dzień przed otrzymaliśmy wzór, który nie przypominał metody one line. Były to po prostu czyjeś twarze z pełnymi rysami.

Poprosiliśmy o korektę i wzór w technice, która łączy dwie twarze: męską i kobiecą techniką nieodrywania ręki od kartki, bez rysowania rysów twarzy, bo nie chceby cudzych twarzy tatuować. Chcemy twarze symboliczne, bo chodzi nam o styl, czyli bochomazy z których wychodzą twarze.

Tatuatorka odmówiła poprawek przed sesją. Powiedziała że zrobi je w dniu sesji i przekazała informacje że możemy w dniu sesji nawet cały dzień wspólnie rysować wzór, ale jeśli przez to nie zdążymy zrobić tatuażu, to wtedy policzy nas normalnie jak za wykonane tatuaże i będziemy musieli kupić jeszcze jedną sesję. Czyli 1300 zł za dzień rysowania wzoru.

Powiedzieliśmy, że albo zobaczymy poprawkę przed sesją, albo nie przychodzimy na sesje.

Finalnie nie będzie sesji bo ona tej poprawki nie odeśle za #!$%@?, bo twierdzi że jest artystką i nie pokazuje swoich prac, bo ktoś jej może ukraść. Jest obrażona na klienta napisała "żegnam".

Powiedzcie, czy tak wygląda robienie tatuażu? Czy to jest normalne? Co to do #!$%@? było?
Robimy tatuaż 2 raz, wcześniej tylko mały napis.

Zdjęcie tylko poglądowo dla pokazania o jaki wzór chodzi.
#tatuaze #tatuazboners #inba #sztuka #artysci #warszawa
Pobierz Agnsad - Powiedzcie mi czy ja coś źle rozumiem?

Umówiliśmy się z niebieskim na zrobi...
źródło: comment_1644300283soovdRreIArkeUFd8s2tep.jpg
  • 87
@Dare nie wiemy czy robi w takim stylu, tak powiedziała. Jej prace są bardzo ładne. Myśle że ona źle się wyraziła mówiąc że możemy nawet cały dzień rysować wzór. Ona nas tym przeraziła.

Jeśli przychodzi klient na 2 w życiu tatuaż to trzeba temu Klientowi zaufać i zachować się prokliencko, wszystko wyjaśnić.

Co innego gdy przyjdzie wydziarany brudnopis, bo wtedy wiadomo że jest uzależnienie od tatuaży i jest spora szansa że #!$%@?
@mlodyernest dokładnie.
@PeterGosling tak, to jest normalne jak idziesz do DOBREGO tatuażysty (a nie do Janusza dziarającego zegarki, daty urodzin dzieci i motylki), który tworzy w wybranym przez ciebie stylu, który ci się podoba i masz zaufanie, bo wiesz, że to uznany artysta ze świetną techniką i na sto procent nie #!$%@? ci niczego.

Nikt cię nie zmusza do położenia się pod igłę i zrobienia czegoś, czego nie chcesz, to nie Auschwitz
@fuechsinn znajdziemy, właśnie to robimy. Niestety to było nieporozumienie.
Uważam że dziewczyna ma talent, ale nie zachowała się prokliencko i to zaważyło na rezygnacji.
@Dare nie wiemy czy robi w takim stylu, tak powiedziała. Jej prace są bardzo ładne. Myśle że ona źle się wyraziła mówiąc że możemy nawet cały dzień rysować wzór. Ona nas tym przeraziła.


Jeśli przychodzi klient na 2 w życiu tatuaż to trzeba temu Klientowi zaufać i zachować się prokliencko, wszystko wyjaśnić.

Co innego gdy przyjdzie wydziarany brudnopis, bo wtedy wiadomo że jest uzależnienie od tatuaży i jest spora szansa że #!$%@?
@Agnsad: to, ze nie widzisz wczesniej wzoru to calkowicie normalne. Mam 5 tatuazy i tatuazyste wybieram po stylu. Opisuje swoj pomysl, co chce miec, wielkosc itp a on zawiera to w swojej pracy. Wzor jest rysowany na miejscu jezeli jest maly, jezeli jest wiekszy to wczesniej, ale dostaje go do wgladu dopiero, gdy przychodze. Jak cos mi sie nie podoba to na miejscu robimy poprawki, ktore zajmuja zazwyczaj nie wiecej niz
ale kogo obchodzi co ty tam masz wytatuowane na nodze, brzuchu czy dupie


@mlodyernest: no mnie obchodzi XD skąd w ogóle przeświadczenie że tatuaż robie dla kogoś.

Jak ktoś ma takie wyidealizowane myślenie o tatuażu, że to na całe życie, że trzeba 100 razy się zastanowić to prędzej czy później i tak będzie żałował.


@mlodyernest: no właśnie chyba mam. Ogólnie jestem rozwinięty w kierunkach artystycznych, tworzę różne prace całe życie
@Agnsad: Mam wydziarane całe ręce i żebra obie strony, wszyscy profi tatuażyści których znam robią wzory dopiero na pierwszej sesji - tak placisz też za artyzm i wytworzenie wzoru. Wiadomo, u mnie procentowo to trochę inaczej wygląda bo sesji w życiu miałem jakichś, hmm, 30 ;) więc jak poświęcimy 1/2 sesji na planowanie i rysowanie to nie problem. Aczkolwiek takie kreski jak chcecie zrobić to dla standardowego tatuażysty max 1-2h dziarania
@Agnsad większość ludzi wypowiadających się w tym wątku, odnośnie tego jak powinien pracować tatuażysta i profesjonalizmu, widziała tatuaż maks na zdjęciach w necie albo jak im na 18 serduszko na nadgarstku dziarali xD
@co-to-ma-byc nam nikt tego tak nie wytłumaczył: słuchajcie, mamy na to cały dzień, projekt nie powinien zająć dłużej niż pół godziny. Reszta dnia wystarczy na tatuaż.

To było przekazane tak: zgłosiliśmy że nie akceptujemy projektu i otrzymaliśmy wiadomość, że nawet całą sesje możemy poprawiać projekt, ale wtedy musimy za tę sesję zapłacić.

Wtedy my uznaliśmy że nie ma #!$%@? nie zapłacimy 1300 za rysowanie i boimy się pójść.

Myślę, że zabrakło cierpliwej,
nie znam nikogo z 3 cyfrowym iq, kto by na takie cos wpadl xD

@pi73r przekonałeś mnie, twój gust będzie lepszy żeby wymyśleć co na moim własnym ciele tatuować (ʘʘ)