Wpis z mikrobloga

@infamouz: 1-1,5kg/ tydzień jest optymalnie. Po #!$%@? od razu spalacz? to się daje na koniec kiedy najbardziej oporowy tłuszcz nie chce zejść vel. dół brzucha. BCAA jako uzupełnienie amino jest ok chociaż zwykłe białko też się nada
@zgaS: Tzn ja stosowałem już różne rzeczy przy treningach na szosie, wiadomo ze to trochę co innego, ale nic tak nie działało jak guarana+BCAA. Uzupełnianie węglowodanów w trakcie jazdy to podstawa.
@Thoorop: aa no to spompuje Ci nogi :D dodasz jeszcze trochę beta alaniny i masz fajną przedtreningówkę. Zawsze wolałem osobno kupować substytuty i łączyć je w całość jak kupować w większości gotowe śmieci nie warte swej ceny :D
@zgaS: Nie placebo, ale też nie coś co "kopie". Przydaje się raczej w szczególnych wypadkach jak trening na czczo, albo długie treningi. Także badania potwierdzają, że biorąc bcaa w odpowiednich dawkach w odpowiednim czasie zbudujesz więcej mięśni, i spalisz więcej tłuszczu. Ja odczułem poprawę w sile przy treningu na czczo, i lepiej znoszę treningi.