Wpis z mikrobloga

#gielda #pozegnanie
Mireczki, oprocentowanie kredytu wzroslo do 5.5%, dzis mialem przeliczenie wiec odchodze z #gielda i laduje sie w ostre nadplaty (przy niskim oprocentowaniu nadplacalem tylko okolo 1k miesiecznie). Fajnie bylo z wami na tagu, dzieki za nagonienie na wiele bezwartosciowych smieci! Powodzenia w inwestycjach!
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@93michu93: jw. laduj sie w indeksy na lewarze i szybko spłacisz caly kredyt ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°) chyba wczesniej nie liczyłeś na to, ze zrobisz to inwestując w Borute
  • Odpowiedz
siedziałeś w temacie świeczek i wykres stópek nie spowodował zapalenia się lampki ostrzegawczej słaba zarzutka 0/11


@NoKappaSoldier73: jaka lampka ostrzegawcza? No wiedzialem, ze stopy wzrosna i co z tego? Mialem przystac na propozycje banku i przejsc na stala stope 6%? Na gieldzie w tamtym roku wyciagnalem sporo wiecej niz oprocentowanie kredytu dlatego malo nadplacalem, po drodze jeszce jedna nieruchomosc kupilem i tak wyszlo, ze dopiero teraz zaczne na serio nadplacac
  • Odpowiedz
@93michu93: Kolego, jeśli 5,5% oszczędności z kredytu to więcej niż zarabiałeś na giełdzie, to słuszną decyzję podjąłeś.

Wg mnie powinno to wyglądać dokładnie odwrotnie- jesli jestem choć trochę dobry, to biorę taniego kredytu (5,5% to jak za darmo) po same pachy i pomnażam.

Ale może się nie znam.
  • Odpowiedz
Wg mnie powinno to wyglądać dokładnie odwrotnie- jesli jestem choć trochę dobry, to biorę taniego kredytu (5,5% to jak za darmo) po same pachy i pomnażam.


@malalon: no to tak tez zrobilem, mieszkanie kupilem za niecale 400k, teraz warte okolo 650-700k. Tylko nie realizuje zysku :P
  • Odpowiedz