Wpis z mikrobloga

Zawsze marzyłam o gromadce dzieci, moim marzeniem jest trójka, ewentualnie czwórka. Niedawno dowiedziałam się, że ADHD jest dziedziczne i zaczęłam zastanawiać się, czy to na pewno dobry pomysł xD
Ponoć przy jednym rodzicu z tym zaburzeniem prawdopodobieństwo, że dziecko również będzie to miało wzrasta o 50%. Mój ojciec ma ADHD, ja odziedziczyłam, siostra nie. Chyba się to sprawdza xD
#heheszki #adhd #psychologia #dzieci
  • 28
@Fbubepe: Ciągle rozkojarzenie, chęć bycia w ruchu, zaburzenia funkcji wykonawczych. Pierwszy przykład z rzędu - mam do uzupełnienia raport, zajmuje mi to około 10 minut. Odkładam to tygodniami, bo nie jestem w stanie się do tego zabrać. Jestem w stanie za to wstać, wysprzątać mieszkanie, iść na siłownię i jeszcze wrócić pieszo, a mieszkam jakieś 2 kilometry od siłowni, następnie gotuję obiad, biorę prysznic i idę się spotkać ze znajomymi. Robota
Zawsze marzyłam o gromadce dzieci, moim marzeniem jest trójka, ewentualnie czwórka. Niedawno dowiedziałam się, że ADHD jest dziedziczne i zaczęłam zastanawiać się, czy to na pewno dobry pomysł


@give_me_coffee: Bardzo dobry.
W tych czasach kobiet chcących mieć dzieci jest tak mało, że nawet jakbyś miała genetyczną głuchotę yo i tak lepiej, żebyś je miała.
Jakieś ADHD to zupełny pikuś.
@qwe_: jakie rodziny z dziećmi?
Jest totalna zapaść demograficzna, porównywalna z małoskalową wojną.
Nawet nie trzeba iść daleko, na tagu demografia jest dużo informacji.

Od 2 lat bardzo dużo energii wkładam w znalezienie kobiety chcącej założyć rodzinę, byłem w sumie na kilkudziesięciu randkach i po prostu nie spotkałem ani jednej kobiety, która chce mieć dzieci.
Jeśli jakaś kobieta w ogóle chce związku, co samo w sobie jest bardzo rzadkie, to zawsze
@sqlserver:

jakie rodziny z dziećmi?

Może pora wyjść z piwnicy i się trochę rozejrzeć?

Jest totalna zapaść demograficzna, porównywalna z małoskalową wojną.

Nie ma żadnej totalnej zapaści. Po prostu wielodzietne rodziny są rzadkością.

Od 2 lat bardzo dużo energii wkładam w znalezienie kobiety chcącej założyć rodziny, byłem w sumie na kilkudziesięciu randkach i po prostu nie spotkałem ani jednej kobiety, która chce mieć dzieci.

Na pierwszych randkach o takie rzeczy
@sqlserver: jak na razie to ty wyzywasz od chamów czym sam udowadniasz, ze nim jesteś i jeszcze jakieś zalosne docinki w stylu niepełnej podstawowki. Chyba sam jej nie skończyłeś skoro w ogóle to poruszasz.

Ja ci tylko pisze jak jest a ty jakieś totalne bzdury podajesz, ze nie ma kobiet chcących mieć dzieci, co jest wbrew faktom i widzi to każdy kto wyjdzie i się trochę rozejrzy