Wpis z mikrobloga

@krucheciasteczko: no jak nie masz imienia w nicku czy w opisie. To skąd miałbym pamiętać.
Rozumiem twoją złość, ale ja Ci pisze na swoim przykładzie. Tak wiem nie jest to zaleta, ale co mam zrobić.
A za sprzątanie się wziąłem na piątek, dziś pora iść do pracy, po 12 dniach laby na izolacji.
@krucheciasteczko: no cóż XD też miałem taką fazę
jeśli nie jesteś wyżej niż 8/10 to na paru spotkaniach się zakończy bo będą nowe materiały

Dlaczego nie możesz go po prostu na luzie przeruchać i tyle? XD
Miej #!$%@? na ludzi tak samo jak oni mają na Ciebie, nie ma sensu się spinać

Mylenie faktów jest raczej normalne jak facet spotyka się z X laskami na raz ale imo zapominanie imienia to
@tinder_project:

Dlaczego nie możesz go po prostu na luzie przeruchać i tyle? XD

Miej #!$%@? na ludzi tak samo jak oni mają na Ciebie, nie ma sensu się spinać


Każdy ma jakieś swoje cele, wyobrażenia, oczekiwania idąc na spotkanie. Jeśli ją nie interesuje jednorazowy czy kilkurazowy seks z kolesiem, który wydaje się totalnie niezaangażowany w to wszystko, to jej sprawa. Ruchanie z kimś do kogo coś faktycznie czujesz też smakuje inaczej.
@tinder_project:

i dlatego pyta o to na wykopie odnośnie gościa, który ma tak #!$%@?, że nawet jej imienia nie pamięta?


We wpisie OPki nie ma pytania, to zdanie oznajmujące. Po prostu żali się, że nie czuje się dla niego jedyna i wyjątkowa.

i to żaden chad zaznaczam xd


Żyjąc w dużym mieście w dobie apek randkowych można bardzo łatwo spotkać dziesiątki osób

Tak na marginesie co jest z tym pamiętaniem imion?