Wpis z mikrobloga

@krzysiekwfd: wiesz co ja jestem w związku bo myślałem , że trafiłem taką perełke,ale to taka perełka która tylko w domu siedzi i oglada seriale,nawet nigdzie z nia nie wyjdziesz. Nie wiem czy to dobrze czy nie :D
  • Odpowiedz
@Wogybogy rozwiń plz

@krzysiekwfd wiesz, zależy co rozumiesz przez zainteresowania, mało kto ma takie zainteresowania, że faktycznie tym żyje itd.

Jest bardzo mało ludzi, którzy jadą maluchem na kaukaz czy postanawiają zostać w amazońskim buszu, dlatego o nich słyszymy. Ludzie obecnie nie maja
  • Odpowiedz
@krzysiekwfd: nie wiem czy podróże można traktować jako zainteresowanie chyba, że ktoś tym na prawdę żyje. Wystarczy pogadać i wiesz. Kolega co roku gdzieś jeździ i można powiedzieć, że to lubi. Gadał z takimi laskami i bardzo szybko się okazywało, że nie za bardzo mają pojęcie i mało gdzie były. A on w 2020 roku na przykład był 2 tygodnie w Japonii, 2 tygodnie Bośnia - Chorwacja - Macedonia, 2
  • Odpowiedz
@Qullion: rozumiem ze kasa może mieć znaczenie jesli chodzi o wyjazdy ale są też inne rzeczy jak książki, sport, historia i miliony innych ciekawych rzeczy którymi można się interesować i nie potrzeba wydawać na nie kasy
  • Odpowiedz
@krzysiekwfd: Książkami to się nie za bardzo można interesować, raczej je czytać
Sport to też temat dyskusyjny bo albo się uprawia albo ogląda
Historia no to już coś, jest pole do popisu, ale nie każdemu pasuje, ja nie lubię, ale nie ma opcji jechania tylko na książkach. Wyjazdy w teren to właściwie podstawa. Ja trochę kiedyś interesowałem się geologią / paleontologią, teraz jest to coś biorę pod uwagę w czasie
  • Odpowiedz
@krzysiekwfd: Jak byłam ostatnio na dniu zapoznawczym z pracy to to samo było xD. Co robicie poza pracą? Wychodzimy na spacerki z mężem/psem/dziećmi, oglądamy netflixa, czasem jakieś dbanie o roślinki, ewentualnie kucharzenie. To jest aż przykre... Nic interesującego na grupę 20 osób+-
  • Odpowiedz
@Qullion: co do książek to bardziej chodziło mi ze powiązane są z jakimś konkretnym tematem którym się jaramy czy to znaczki, genealogia itp książki pozwalniają nam coraz bardziej zapoznać się z danym tematem przez co są częścią zainteresowań

@MotherofSpiders: to i tak dobrze jeśli ktoś w gotowaniu się rozwija i nie jest to tylko gotowanie wody xd to można to uznać za rodzaj hobby/zainteresowania
  • Odpowiedz