Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Czy wy też często tworzycie w swoich głowach scenariusze wyimaginowanych interakcji społecznych? Na ten przykład często po obejrzeniu dokumentu historycznego w głowie pojawiają mi się jakieś wizje że z kimś rozmawiam o danym okresie, często mam rozbudowane fantazje w których np opowiadam o tym jak Protopopow sam prowokował rewolucję aby zmusić Cara do zawarcia pokoju z państwami centralnymi, o tym jak przebiegał Kaiserschlacht i dlaczego było to jednocześnie opus magnum i największa porażka Pruskiego militaryzmu czy o taktykach używanych w czasie wojny 7, 13 i 30 letniej.

Zwykle zaczęcie tematów historycznych kończyło się dla mnie tragicznie (mówię tutaj o relacjach z kobietami), raz np na pierwszej randce z #tinder kiedy loszka zapytała się jaki jest mój ulubiony gatunek muzyki, uznałem że skoro przytulanie i całowanie było zaliczone to powiem prawdę i z dumą rzuciłem że radzieckie oraz niemieckie marsze oraz muzyka wojenna, 10 minut później musiała się już zbierać do domu.

Na szczęście czasem udawało mi się spełnić swoje stulejarskie marzenia, raz kiedy jeden #rozowypasek w czasach liceum zagadał do mnie na przerwie poprawiając to co powiedziałem na lekcji o Leninie (nie powiem, bardzo mi zaimponowała) i raz niedawno kiedy opowiadałem jednej azjatce skąd w europie wzięły się kartofle i jak Fryderyk Wielki je rozpowszechniał w swoim państwie (o dziwo była zainteresowana i nawet na końcu pochwaliła moją wiedzę). W sumie to jedyne do czego realnie przydała się moja wiedza to imponowanie nowopoznanym obcokrajowcom tym, że znam mniej więcej historię ich kraju i potrafię często wymienić ich chwile chwały.
#przegryw #autyzm #historia

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #61fbb9de99f26e000a5d84ad
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: karmelkowa
Doceń mój czas włożony w projekt i przekaż darowiznę
  • 4
  • Odpowiedz
z dumą rzuciłem że radzieckie oraz niemieckie marsze oraz muzyka wojenna, 10 minut później musiała się już zbierać do domu.


@AnonimoweMirkoWyznania: Zapewniam Cię, że to nie było przez te oświadczenie. Jak się podobasz lasce, to z zapartym tchem wysłucha każdego twojego opowiadania o swoich zainteresowaniach, i to z maślanymi oczami.
  • Odpowiedz
L.: "pewnie myśli o innych dupach"
On "często mam rozbudowane fantazje w których np opowiadam o tym jak Protopopow sam prowokował rewolucję aby zmusić Cara do zawarcia pokoju z państwami centralnymi, o tym jak przebiegał Kaiserschlacht i dlaczego było to jednocześnie opus magnum i największa porażka Pruskiego militaryzmu czy o taktykach używanych w czasie wojny 7, 13 i 30 letniej."

Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
  • Odpowiedz