Wpis z mikrobloga

W ostatnich dwóch wieczornych żywcach redaktor Marcin Osadowski, popularny "Ludwiczek" wystąpił z niejaką Lusią, jedną z "kamratek". Nagrania te, widok Ludwiczka z Lusią, zbliżające się Walentynki oraz afera obyczajowa w Ordo Iuris wzbudziły moją ciekawość co do relacji (głównie męsko-damskich, ale nie tylko ( ͡° ͜ʖ ͡°) ) w gronie kamrackim.

- czy wiecie może czy dochodziło do sytuacji, że kamraci przy różnych okazji nawiązywali między sobą romanse,
- czy wiecie o przypadkach zawierania małżeństw między kamratami,
- czy podczas zlotów kamrackich, takich jak "Grunwald" dochodziło do różnych "zbliżeń"( ͡° ͜ʖ ͡°) jak to bywa na woodstocku czy pielgrzymkach ?


#olszanski #jablonowski #jaszczur #osadowski #ludwiczek #rodacykamraci #patostreamy #nacjonalizm #narodowcy #zwiazki #milosc #seks
  • 9
@spiegelglas: Nie byłem na Grunwaldzie, ale znam osobę co była i pokrótce tak - bardzo kulturalnie wszystko, nawet nie było zbytnio picia alkoholu, jedyną pijaną osobą był tam lokalny menel z Grunwaldu właśnie, który przyszedł z ciekawości porozmawiać z nimi (a i on nie robił burd). Dużo było tam rodzin z dziećmi, małżeństw itd. Ogólnie to był taki piknik narodowy, plus przemówienia głównych Kamratów na scenie. Dużo większa patologia była z
Widziałem ostatnio filmik z tego pikniku. Marsz na Grunwald prowadzi jakiś kuc z ruską flagą, poliniacy biernie idą za nim gęsiego.

Na Marszu Niepodległości by takiego zaciągnęli do bramy zabrali flagę i lekko poturbowali na ogarnięcie.
Sorry, ale już wolę polskich kiboli i normickie rodzinki na MN niż boomerów poprzebieranych w moro albo mundurki maszerujących za jakąś onucą. I jak prawdziwy patriota ma traktować na poważnie takie towarzystwo ¯\_(ツ)_/¯
CzytajKultureKrytyki - Widziałem ostatnio filmik z tego pikniku. Marsz na Grunwald pr...
@stale_prawo: Wolę Polaków niż takie onuce. W razie jakiegoś konfliktu to te tzw patusy się prędzej postawią, niż dziadki z piwnymi brzuchami w moro.

Turbosłowianie mają krótką pamięć albo łatwo im idzie przebaczenie za wszystkie zabory i komunę, za te wszystkie gwałty na Polkach... Czasem sobie myślę, że ci co tak chwalą i kochają uskich to czerwone bękarty, które mają świadomość że płynie w ich żyłach wschodnia krew ( ͡°
Pobierz CzytajKultureKrytyki - @stale_prawo: Wolę Polaków niż takie onuce. W razie jakiegoś k...
źródło: comment_16439783021isyhVdEPkDwtAFURPvhby.jpg
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Czytaj_Kulture_Krytyki: U panslawistów jakoś tak zawsze dziwnie jest, że jakby się do tego tematu nie zabierali, to im wychodzi stawanie na baczność przed Rosją
A Jabłonowski to dla Rzymian prezent tak piękny, że ciężko nie pomyśleć, że mieli udział w układaniu jego roli. Jest modelowym obrazkiem poglądowym do czytanki o złych Polakach. Nie sposób też zauważyć jak słabo YT z nim walczy, choć nie da się zliczyć znikniętych na stałe youtoberów
@Czytaj_Kulture_Krytyki No właśnie ci mówię. Byłem na ostatnim marszu niepodległości i wiem jak to wyglądało. Co do obrony przed Rosjanami to jeśli chodzi o zabory to te powstania wzniecala liberalno masońska jaczejka np. listopadowe, nawet Kościół je potępił z tego powodu. ZSRR z Rosją nie miał natomiast nic wspólnego. Ten kraj stworzyli Żydzi, Rosjanie walczący w armiach białych byli mordowani a potem musieli się ukrywać przed tą hydrą. Dzisiejsza Rosja jest natomiast