Wpis z mikrobloga

Niczego tak w życiu nie żałuję jak zaszczepienia się dwiema dawkami w tamtym roku. Trzeciej ani kolejnej już nie przyjmę. Nigdy przed szczepieniem nie chorowałem tyle i nie miałem losowych dni gdzie czuję się jak wypompowany balon. Niestety nie da się tego już odwrócić. Jeszcze tylko czekać na zawał albo inne gówno po tym szczepieniu( _)
#koronawirus
  • 154
@Ulany_Utopiec: Ja na maksa jestem zły po tym jak potraktowano NOP mojej żony. Ma uszkodzone dwie zastawki po Johnsonie.. Ostatnio poszła na kontrole do kardiologa z wynikami ze szpitala (gdzie pisze ze zgłosiła się po preparacie jednodawkowym na covid) żeby zapytać co ma robić. Oczywiście lekarz kazał jej się szczepić dalej mając w ręce wyniki badan ze szpitala po NOP. W głowie się to nie mieści
@patqu:

Ja na maksa jestem zły po tym jak potraktowano NOP mojej żony. Ma uszkodzone dwie zastawki po Johnsonie.. Ostatnio poszła na kontrole do kardiologa z wynikami ze szpitala (gdzie pisze ze zgłosiła się po preparacie jednodawkowym na covid) żeby zapytać co ma robić. Oczywiście lekarz kazał jej się szczepić dalej mając w ręce wyniki badan ze szpitala po NOP. W głowie się to nie mieści


Trudno czy łatwo było zgłosić
@Ulany_Utopiec: Chodzę od jakiegoś roku na zajęcia na siłce (obwodówka) i właśnie wypadła jedna osoba z w miarę stałej ekipy. Po 15 minutach chłop upocony siadał i sapał jakby przebiegł maraton. Wyniki krwi czy moczu ma dobre, płuca czyste. Zaczęło się jak wziął booster w styczniu ¯\_(ツ)_/¯ Teraz trener zabronił mu przychodzić, bo serio bał się że mu jebnie na jakiś zawał i będzie jego wina xDDD Wysłał go do polecanego