Wpis z mikrobloga

via Rowerowy Równik Skrypt
  • 63
23 668 + 118 = 23 786

Oj Stulejmanku głupiutki, ty się chyba ze stulejką na głowy zamieniłeś. Dopiero co nowiutki suport założony. Wczoraj kaseta wypucowana na błysk i nowy łańcuch wszedł, a tobie ujebów się zachciało ( ͡° ͜ʖ ͡°)
W sumie nie wiem czego się spodziewałem, ale w sumie było duuuużo błotka i jednak trochę wiało, no ale w końcu po to jest #gravel
Po trzech glebach, szczęśliwie na lewą nerkę, a nie stronę napędową ( ͡° ͜ʖ ͡°) stwierdziłem, że jednak niesprawdzenie trasy nie było dobrym pomysłem. Znowu pomyślałem, że wybór napędu 2x był dobrą decyzją. Swoją drogą grx, mimo że cały oblepiony błotem, zmieniał przełożenia płynnie i bez sprzeciwów, a kaseta ma wyjechane już 5kkm.
Przynajmniej wpadło kilka nowych #kwadraty, w tym kilka powinno dojść do wspólnego mazowieckiego. Na koniec myjnia i znowu trzeba wypucować Płotkę ¯(ツ)

#rowerowyrownik #rower

Skrypt | Statystyki
Pobierz
źródło: comment_1643908291ggzJGgnVJ7R4CCCmdPaY1X.jpg
  • 21
@StulejmanWielki: z GRXem się w pełni zgodzę. Początkowo myślałem, czy to nie będzie overkill, ale do tej pory nie zawodzi i sobie bardzo chwalę. Chwilę temu miałem podobną sytuację z błotem/gliną i sam się zdziwiłem, że jedynie raz mi łańcuch spadł a z samymi przełożeniami nie było problemów.
@nortonex: 32c, na takie warunki przydałoby się pewnie coś szerszego, ale nie chciało mi się przekładać. Niektóre odcinki po prostu przeszedłem, ale tragedii nie było (łącznie ok. kilometra).
MTB to biorę ewentualnie na piachy i górki do lasu, ale też nie zawsze, bo zanim dojadę, to już zdąży mnie #!$%@? jazda na grubasie. A tak jest zabawa ;)
@StulejmanWielki Ja tak miałem przed narodzinami pierwszej córki, żona siedziała w domu a ja robiłem tysiące kilometrów rowerem... Jak czytałem, że po urodzeniu dziecka jazda się kończy, nie dawałem wiary tak do końca. A to była jak najbardziej prawdą :( Dlatego zacząłem biegać, bo to trwa krócej. Tylko że po jakimś czasie biegałem dwa razy w tygodniu po 21km i to już krótkie nie było :) Dzieci podrosły, mam lepszy rower, teraz
@ikov: no to u mnie był ten sam schemat, tyle że najpierw syn, a 2 lata później córka. Weszlo bieganie, a z rowerem to miałem z 5 lat przerwy od poważnej jazdy. No ale podrośli to już jest lepiej, bo w ubiegłym roku to juz w ogóle zapuściłem się ( ͡° ͜ʖ ͡°)