Wpis z mikrobloga

Stare baby moment.
Zawsze mam bekę z ludzi, którzy idealizują przeszłość, która była po prostu ujowa i nie dawał ludziom szans na rozwój. Po prostu oni nie potrafią się rozwijać w odróżnieniu od otaczających ich ludzi, widzą że coś im odjeżdża i zaczynają idealizować #!$%@? czasy.
#bekazpodludzi #4konserwy #neuropa
Pobierz fanmarcinamillera - Stare baby moment.
Zawsze mam bekę z ludzi, którzy idealizują pr...
źródło: comment_1643903044H0ahsc0VP4R5Q6vnZxYKPz.jpg
  • 27
@fanmarcinamillera: A może byli szczęśliwi? To jak kotu do zabawy wystarczy pudełko, tak i niektórym ludziom też niewiele trzeba do szczęścia. Ja sobie nie wyobrażam jakbym teraz miała iść do szkoły jako uczeń i ktoś by się ze mnie śmiał, że mam stary telefon, ubrania z taniej sieciówki czy aliexpress. Pieniądze i możliwość kupienia różnych dóbr są ważne, ale jak to ujął Walaszek "pieniądze nie dają szczęścia, tylko luksus".
@fanmarcinamillera: od dawna powtarzam, że świat z roku na rok jest coraz lepszy i ludzie też są lepsi z roku na rok. Młodzież jest coraz mądrzejsza, ma więcej możliwości i z nich korzysta, nasz moralność wciąż ewoluuje w lepszym kierunku, mamy coraz lepsze wynalazki, nauka się rozwija, w ogóle wszystko jest coraz lepsze. Gdyby ktoś mi zaproponował urodzić się kilka lat temu to bez wahania przyjąłbym taką ofertę, my w szkole
Gdyby ktoś mi zaproponował urodzić się kilka lat temu to bez wahania przyjąłbym taką ofertę, my w szkole nie byliśmy tak mądrymi, świadomymi dzieciakami jak te obecne, no i mieliśmy znacznie mniej możliwości.


@ananasowy: To też dlatego, że patrzymy z perspektywy Polski i te nowe pokolenia naprawdę mają lepsze warunki i wększość to wykorzystuje. Tylko nowe pokolenia np. w UK i USA nie wydają mi się lepsze niż poprzednie, w pewnym