Wpis z mikrobloga

nsfw

Zawiera treści NSFW

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@costusmierdzi: Względnie podobnie. Dopasowanie względem temperamentu i fetyszy robi lepszą robotę niż wygląd, chociaż to nie tak żeby posuwanie atrakcyjnej loszki nie miało swojego uroku.

Wolę laskę, która będzie mi w trakcie seksu mówiła świństwa dopasowane do moich specyficznych zainteresowań albo dawała ze sobą robić to co akurat mi się podoba (i żeby jej też się to podobało), niż atrakcyjniejszą, ale bez tej nici porozumienia.

Dla wielbicieli seksu na zasadzie "włóż,
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@costusmierdzi: Z moich obserwacji po mieszkaniu w akademiku przez ponad pięć lat (studia inżynierskie i SUM) stwierdzam, że loszki z niższych kategorii, z racji tego że peklowanie zdarza im się rzadziej, potrafią opróżnić torbę do trzeciego pokolenia, są bardziej aktywne i napalone. Dodatkowo lekko ulana loszka zazwyczaj jest ,,ciaśniejsza'' od szczupłej.
@costusmierdzi Ci co piszą, że wygląd nie ma znaczenia to XD oczywiście, że ma. Jakie to wyzwanie, jaka to satysfakcja, kiedy schylasz sie po kogoś kto jest owocem leżącym na ziemi?

Brzydsza może być nawet bardziej ruchoma i napalona, ale jak jest poniżej 6-7/10 to poprostu przestaje mi się chcieć ruchać nawet w trakcie seksu. Porządnie czesto mi mija po ściągnięciu ubrań - kiedy widzę jak to wszystko średnio sie kupy trzyma,
@costusmierdzi: Nie narzekam ale nigdy z taką 9 i 10/10 nie uprawiałem sexu, tyle, że mnie kręcą całkiem inne laski, które też są np. 9 i 10/10 ale każdy ma swoją skale. Mnie ciekawił zawsze seks z taką typową suczą 9/10 lub 10/10 ciekaw jestem jakie te laski są. Kiedyś czytałem artykuł, że robili badania oczywiście, i że laski 10/10 się słabo ruchają bo uważają, że są tak zajebiste że wystarczy,
@costusmierdzi trzeba mieć skalę porównawczą to po 1

Po 2 sam seks typu... Pójście do dziwki to nic nadzwyczajnego bardziej chodzi o całość... Mnie bardzo podnieca jak moja dziewczyna podoba się nie tylko mi i zwraca uwagę innych facetów

A jak jeszcze jest zboczona w takim pozytywnym tego słowa znaczeniu to już całkiem