Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 14
@cheeseandonion: Z ciekawości wklepałem w Fitatu. Nie dałem smarowania z kanapek bo nie wiem co to jest - jeżeli masło to na spokojnie można doliczyć 250 kcal xD 1000kcal. Ta jasne ( ͡° ͜ʖ ͡°) Moja różowa tyle kalorii to zjada przez cały dzień :V Śniadanie jak najbardziej zacne i z miłą chęcią bym takie opędzlował, ale nikt mi nie wmówi że to jest normalna porcja
Thermao - @cheeseandonion: Z ciekawości wklepałem w Fitatu. Nie dałem smarowania z ka...

źródło: comment_1643890342UR8IweyCPA1S8pNNNv6UjT.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@Thermao jak ktoś jest na masie to czemu nie ?
4k kcal na dzień czasem trzeba zjeść, sam przez 2 miechy jadłem 1k kcal na śniadanko bo inaczej nie umiałem wyrobić normy ;)
  • Odpowiedz
że co?


@yaah: mało kto jest dzikiem i potrzebuje więcej niż no dobra te 2500 kcal. waże 75 kg przy 180 cm wzrostu i mam zapotrzebowanie wg różnych apek między 1900 a 2100. dajmy na to 2500 kcal, nawet 2700 (nie znam nikogo kto ma takie zapotrzebowanie xD), a tu w śniadaniu masz połowę tego. gdzie reszta dań... Zresztą widać po komentarzach, że nie tylko ja myślę, że 800-1200 kcal
  • Odpowiedz
@slownik: najpopularniejsza czyli fitatu. wczesniej mialem yazio ale fitatu jest moim zdaniem wygodniejsze. chociaz po czasie to i tak wiesz ile mniej wiecej zjadles, jaki produkt ma jakie makrosy itp
  • Odpowiedz
@terwer358: No ja jem na przykład duże śniadania, bo tak lubię, a waze 49 kg przy wzroście 174 cm XD wiec taka słaba ta Twoja teoria, jak nie zresz nadmiarowych kalorii, tylko tak jak @Silmarils napisala 2-3 posiłki, to nie rozumiem w czym problem? XD
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@somskia: W tym, że sobie chłopskie rozumy ubzdurały, że pięć posiłków dziennie to niepodważalna zasada. Jak widzą, że ktoś jada dwa lub trzy posiłki dzieląc je tak, że samo śniadanie składa się z 1000 kcal to im się coś przepala, bo nie potrafią zrozumieć, że potem obiad lub obiad i kolacja to łącznie kolejne 800 - 1000 kcal i dzienny bilans jest w normie bez przekraczania, czyli bez tycia. Ale
  • Odpowiedz
@cheeseandonion: no trochę to sporo jest jednak, czasem lubie zjeść takie śniadanie porządne, ale jakby tak codziennie jeść to przesada (a mam ponad 2m wzrostu i 100kg wagi xD). Bez tych paróweczek byłoby spoko moim zdaniem. No i też raczej jem z 3 posiłki dziennie, śniadanie z 800-1000kc, obiad 800-100 i kolacja z 700kcal.
  • Odpowiedz