Wpis z mikrobloga

Gdzie mógłbym szukać dobrych źródeł informacji na temat treningu siłowego, układania planu z uwzględnieniem i wzmacnianiem słabych ogniw? Chciałbym w tym temacie się dokształcić, ponieważ nigdy nie miałem pojęcia jak za to się zabrać. Zależy mi na tym aby połączyć trening siłowy z jego funkcjonalnością, podobają mi się szczególnie elementy trójboju oraz dwuboju. Z racji tego że jestem osobą aktywną i dodatkowo rekreacyjnie biegam, chciałbym zachować balans pomiędzy mobilnością, dynamiką i siłą. Wcześniej plan układał mi znajomy, ale powoli dochodzę do wniosku, że z racji rosnącej ceny jestem zmuszony zrezygnować z współpracy, ponieważ jest to wyłącznie moje hobby i nie chcę przeznaczać na to takich pieniędzy. Zależy mi w chwili obecnej na tym aby pojąć jak powinien wyglądać trening, tak aby nie był to losowy zestaw ćwiczeń tylko miał ręce i nogi, wplatać tam ćwiczenia z różnych dyscyplin (dwuboju, trójboju, kulturystyki). Zależy mi przede wszystkim na funkcjonalności, sile i estetyce sylwetki są to moje główne priorytety oraz to aby zachować balans pomiędzy treningami biegowymi oraz siłowymi. Będę wdzięczny za podesłanie materiałów w postaci linków czy książek na ten temat. #silownia #mirkokoksy #mikrokoksy
  • 5
@Dr_Killjoy: Po prostu chce zachować balans pomiędzy tymi czynnikami dlatego to podkreśliłem, żeby nie dostać informacji zwrotnej w postaci wskazówek pod trening typowo kulturystyczny, trójbojowy itd.