Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
#seks #zwiazki #ciaza #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow

Takie pytanie.
Urodziło mi się dziecko i to nie chodzi o samo dziecko.
Ale o zmiany jakie zaszły u mojej partnerki.

Moja żona nagle w łóżku zrobiła się otwarta na wszystko, tak samo zwiększyła się częstotliwość seksu.
Anal - dawniej nie było mowy - teraz sama o to prosi.
Finał w innym miejscu niż pochwa lub usta - nie było mowy - teraz sama zaczyna "grę wstępną" i mówi, że ma ochotę żebym jej skończył na twarzy albo na pupie
Głębokie gardło - dawniej nie było mowy - teraz bez gadania potrafi wskoczyć pod kołdrę i robić "loda" po same jądra a jakby się dało to z jądrami.
Jakiś spontaniczny lodzik itp w innym miejscu niż sypialnia - nie było mowy - teraz np. siedzę i pracuje na kompie, wejdzie do pokoju. Zrobi mi dobrze ręką i pójdzie itp.

No nic tylko się cieszyć.

Tylko nie wiem co to spowodowało:

1. Czy po prostu ciąża jej pozmieniała hormony itp itd.
2. Czy jest taka szczęśliwa i wdzięczna, że spłodziłem jej "takiego pięknego synka" - no bo jest w nim zakochana ogromnie.

Może jakaś różowa też tak miała, że po ciąży nagle jej się zmieniły upodobania w łóżku ?

Oczywiście, nie że nie rozmawiam z żoną. Bo zapytałem o co chodzi to odpowiada
"Że jest taka szczęśliwa teraz i jak widzi jak dbam o synka i o nią to tak ją podnieca, bo nagle tak zmężniałem"

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #61faaea899f26e000a5d749d
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: LeVentLeCri
Doceń mój czas włożony w projekt i przekaż darowiznę
  • 33
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@AnonimoweMirkoWyznania: wczesniej miala bolca na boku i z nim sie realizowala. Teraz nie chce ryzykowac zostania samotna matka w razie gdyby sie wydalo i sila rzeczy musi sie realizowac z Toba. Na Twoim miejscu sprawdzilbym czy to rzeczywiscie Twoj syn. Nie dziekuj za analize, robie to charytatywnie
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@AnonimoweMirkoWyznania: vikopki już bajki o bolcowaniu na boku XD
Jeśli to nie b8 to bym się w pierony cieszył, u mojej żony po porodzie zniknął dyskomfort, że niby ona mi się nie podoba (nie wiem, skąd to wymyśliła), ale do etapu analu nie udało się dojść.
  • Odpowiedz