Wpis z mikrobloga

Zwolennicy sukcesu szczepień zapominają o jednym , wcześniej poprawiono dostęp do kanalizacji i wodociągów niż wprowadzono szczepionki XD Jak widać po wykresach wprowadzenie szczepionek bardzo dużo zmieniło XD
#koronawirus #heheszki #koronadebile #bekazcovidian #bekazpodludzi #szczepienia #medycyna #teoriespiskowe #foliarze
Pobierz t.....n - Zwolennicy sukcesu szczepień zapominają o jednym , wcześniej poprawiono dos...
źródło: comment_1643783861pulhzeS64JHQlrO44xxiWb.jpg
  • 42
nagle linki dla ciebie ważne? niedawno pisałeś że po co linki XD


@Baba_z_makiem: przecież ci podałem linka do tego chciałeś i nic to nie zmieniło , jak byłeś głupi tak jesteś XD

jak tam 400 zaszczepionych emerytów którzy zmarli od kowida , czemu nie uratowała ich ta twoja cudowna szczepionka gdy tylko 200 w tym samym czasie niezaszczepionych szurów umarło ? XDD Przeciż po szczepieniach na kowida mieli nie umierać ,
@Baba_z_makiem: co mnie zatkało że na ten sam milion osób w Izraelu umierało 2 razy wiecej niż w RPA ? XDD a ty mówiłes że nie XD jak już trolujesz to przynajmniej się postaraj bo robisz jedynie z siebie głupka na własne życzenie
@theromanpolan

lubisz takie rzeczy co ? peniski w pupkę ,a póżniej do buzi czekolada


Jak tam przyrka Mati, odrobiona? xD

co jeszcze z tych waszych wspaniałych źródeł telewizyjnych sie nie sprawdziło geniuszu nasz ? ( ͡º ͜ʖ͡º


To nie moja wina że w swoich sądach sugerujesz się telewizją albo wykresami bez źródła.