Wpis z mikrobloga

Czas na moje #coolstory albo #coolstorychyba

Kiedy miałem 16 lat, czyli byłem na przełomie gimbazy a szkoły średniej, interesował się mną #rozowypasek . Trzymaliśmy się z ekipką od której się tego dowiedziałem. Ja jako, jeszcze wtedy, nieśmiały chłopak w tych sprawach, po dłuższych namowach kolegów wreszcie się przełamałem i podszedłem do niej. No i oczywiście gadka szmatka, jakieś tam niby bajerzenie. Dowiedziałem się z tej krótkiej rozmowy, że jest mną na pewno zainteresowana. Przez ten czas kiedy się o nią starałem, byłem naturalny. Lekki świr ale cały czas nie spuszczałem jej z oka. Po każdym spotkaniu w grupie znajomych odprowadzałem ją wieczorem do domu. Któregoś pięknego dnia, kiedy ją odprowadzałem zapytałem się czy chciała by ze mną być, z jej ust usłyszałem słowa których nie zapomnę do końca życia: "przepraszam, ale szukam kogoś bardziej poważnego". Wtedy było to dla mnie najgorsze co mogłem usłyszeć, bo jednak uważałem się za osobę odpowiedzialną i poważną jak na swój wiek.

Wraz z upływem czasu, byłem świadkiem jej staczania się w przepaść. Chlała, ćpała i tak dalej. Ja odłączyłem się od towarzystwa, które w głowie miało tylko jak najtaniej się nachlać, a ona w nim została. Teraz ona siedzi za granicą, waży jakieś 25kg więcej, jej chłopak wygląda jak #jpna100procent . Teraz gdy przypomnę sobie jej słowa, o tym jak bardzo byłem niepoważny, mam uśmiech na twarzy, że jakoś powoli układam sobie życie i wyszedłem na ludzi, a ona "poważna kobieta" zmarnowała sobie kupę lat życia, mając dziennie więcej promili, niż ja przez całe życie.

tl:dl


#coolstory #coolstorychyba #gimbaza #rozowypasek #rozowepaski
  • 13
@Janki89: ale zdajesz sobie sprawę, że kobiety wymyślają masę różnych wymijających odpowiedzi i wymówek, byle tylko nie powiedzieć wprost, dlaczego nie chcą się z kimś spotykać? "Nie zasługuję na ciebie" zamiast "szukam faceta, który nie jest miękką pipą", "zostańmy przyjaciółmi" zamiast "nadziałam się już na tego fajnego byczka, więc #!$%@? tamponie emocjonalny" itd., czy choćby "przepraszam, ale szukam kogoś bardziej poważnego", zamiast...